FIFA 14, - XBOX RGH scina menu

Trolek1990

Świeżak
Świeżak
Witam,

Mam szybkie pytanie,

niedawno kupiłem XBOXA 360, nowego, - przerobionego RGH. Dashboard jest najnowszy. Płyta główna to Corona.

Sciagnalem FIFE 14, gra działa, w trakcie meczu wszystko chodzi aż miło, ale animacje w menu, tzn przejścia są "zamulone" tzn zacinają się...
Pomyslalem sobie, ze ta kopia fify jest jakas uszkodzona, to sciagnalem inna wersje, wrzuciłem przez FTP na dysk konsoli i jest to samo...

Troche denerwujace to jest... Miał ktoś z tym problem? szukałem na google, na tym forum i nic nie mogłem znaleźć konkretnego o tym..

Wygląda to tak , jakby w menu, w trakcie wyboru języka nagle spadały FPS'y... Nie wiem jak to inaczej nazwać...

Pytanie nr 2,

Czy konsola moze stac kolo telewizora we wnęce ? ma tam troche miejsca, nie za duzo, konsola stoi pionowo, z jednej strony ma sciane wentylator konsoli wyprowadza powietrze jednak z drugiej strony.. temperatury w spoczynku to +/- 45'c po graniu np w GTA to ok 74'c
czy to jest ok?

Sorry za takie pytania, ale jest to moja pierwsza stycznosc z konsola xbox.


Pozdrawiam,

Trolek
 

RyyCo

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Z FIFA też mam ten problem. Parę dni temu ściągnąłem wersje na rynek amerykański i zobaczę jak będzie chodzić.
Temperatury w normie.

Xperia J 0.31 + Vengeance 1.46
 

Trolek1990

Świeżak
Świeżak
Czyli wszyscy raczej mają ten sam problem z fifą na RGH ?

Lipnie troche... bo specjalnie kupiłem konsole, żeby pograć w fife...
 

MatziPL

Użytkownik
Użytkownik
Moj kolega ma ten sam problem, a ma orginalna gre i oryginalna konsole .
 

Trolek1990

Świeżak
Świeżak
Witam ponownie,

Problem rozwiązał się sam parę dni temu .
podłączyłem konsole do innego tv i Fifa działa tak jak powinna.

Myślę że chodzi tutaj o odświeżanie ekranu.
Jeszcze tego nie sprawdziłem, bo nie mam możliwości chwilowo,
Ale innego rozwiązania nie widzę.

Możesz polecić koledze zmianę odświeżania ekranu.

Mam nadzieje ze to o to chodzi.

Pozdrawiam
 

MatziPL

Użytkownik
Użytkownik
Czesc znowu :) Sprawdzaliśmy wczoraj z kolegą, podłączyliśmy do innego TV i inny kabel HDMI i dalej sciny w MENU a jak jest mecz wszystko ładnie płynnie chodzi w Fifa 13 on nie ma takich problemów. Albo może to jest problem z grą, bo jest pobrana z XBOX LIVE i takie coś występuje ? :) A poza tym nie możemy zmienić odświeżania ekranu.
 

tomek23a

Użytkownik
Użytkownik
Witam,

Mam szybkie pytanie,

niedawno kupiłem XBOXA 360, nowego, - przerobionego RGH. Dashboard jest najnowszy. Płyta główna to Corona.

Sciagnalem FIFE 14, gra działa, w trakcie meczu wszystko chodzi aż miło, ale animacje w menu, tzn przejścia są "zamulone" tzn zacinają się...
Pomyslalem sobie, ze ta kopia fify jest jakas uszkodzona, to sciagnalem inna wersje, wrzuciłem przez FTP na dysk konsoli i jest to samo...

Troche denerwujace to jest... Miał ktoś z tym problem? szukałem na google, na tym forum i nic nie mogłem znaleźć konkretnego o tym..

Wygląda to tak , jakby w menu, w trakcie wyboru języka nagle spadały FPS'y... Nie wiem jak to inaczej nazwać...

Trolek
U mnie zamulone przejścia rozwiązałem tym ze odłączyłem neta :)
 

Trolek1990

Świeżak
Świeżak
Dziala:)


Dzięki kolego za pomoc :)
 

MatziPL

Użytkownik
Użytkownik
No faktycznie działa ;)
 

Do góry Bottom