Fifa 14 - Zawiesza się

Typu921

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Na samym początku bardzo proszę o pomoc gdyż jestem wielkim miłośnikiem gier z serii Fifa i użytkownicy na tym forum nie raz już mi pomogli, więc mam nadzieję że również tym razem się uda.
Do rzeczy:
Wczoraj nagrywałem FIFA 14 (mam ihasa) i GTA 5. Po nagraniu (wg. poradnika na tym forum) obie gry się odpaliły. Po włożeniu Fifki (jak i GTA 5) wyskoczył napis o prośbę wgrania aktualizacji ("aby można było grać w grę należy dokonać aktualizacji (...)") Oczywiście nie namyślając się zrobiłem to raz dwa.
Wszystko było jak należy nowe menu itp itd.
Odpaliłem Fifke wszystko fajnie, ekran logowania potem wybierania drużyny (odrzuciłem opcję z weryfikacją przez internet) i następnie wyskoczył mi ekran z napisem: WCZYTYWANIE i na tym ekranie konsola najnormalniej w świecie się zawiesza, i to w taki sposób że nic nie mogę zrobić, nie pomagają ponowne restarty i wgranie gry na dysk twardy.

Grę tak jak napisałem zainstalowałem wg poradnika (jedyną opcją którą robię inaczej jest opcja w imgburn "wykonaj operację OPC przed zapisem" której nie zaznaczałem nigdy i gry chodziły bez problemu, aha i weryfikację abgx robię PRZED wgraniem topology 2.0.
Bardzo proszę o pomoc gdyż nie wiem sam co mam zrobić....
Dziękuję z góry.
 

Do góry Bottom