• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

FIFA 15 XBOX 360

Jaki rodzaj rozgrywek bardziej Ci pasuje?

• Liga

• Puchar

• Grupy + puchar

• inne ( propozycje w komentarzach)

Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

umek

Użytkownik
Użytkownik
RAZEM MOŻEMY STWORZYĆ COŚ TRWALSZEGO!!

Post ten kierowany jest do osób,które korzystają z Xboxa 360 i mają styczność z Fifą 15.
Widzę, że powstają posty o podobnym charakterze ale czasowo coś nie można się zgrać. Liczę na Waszą mobilizacje. Na swoim koncie mam już jeden turniej na tym forum, który wypadł bez zarzutów.

Do rzeczy!!
Proszę aby każdy zainteresowany zagłosował w ankiecie jaką opcje preferuje ( liga, puchar, itd) i najważniejsze napisał pod tym postem, że jest chętny, ma jakiś pomysł, i bardzo mile widziany gamertag,dzięki któremu można się skontaktować i np. poza turniejem zagrać meczyk albo dwa ;)

Nie chce podawać na razie szczegółów turnieju bo nie wiem jaki odzew będzie. Liczę, że pojawi się więcej niż kilka osób.

ABY UNIKNĄĆ ROZBIEŻNOŚCI CZASOWEJ OGRANICZAM ZAPISY DO TYGODNIA CZASU. To znaczy w następną niedziele zdecydujemy co robimy dalej w tym temacie.

Chelma

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Siema. Pogral bym jakas lige czy puchar obojetnie. Wiadomo ze ograniczony czas mam zawsze bo praca ale w wolne godziny cos by sie rozegralo. Gamertag: chelma89

Do góry