FIFA 15 - zobaczcie najlepsze gole z 2014 roku

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Elektronicy od dawna zapraszają graczy do wysyłania swoich najlepszych goli z FIFA 15. W tej sytuacji deweloperzy mają wielką bazę wyjątkowych akcji, z których postanowili stworzyć zestawienie podsumowujące 2014 rok.

Przed Wami prawie 3 minuty wyśmienitych akcji, na których gracze wykazują się wyjątkowymi umiejętnościami. Przy niektórych golach na pewno niezbędne było szczęście, ale mimo wszystko zaprezentowany materiał robi wrażenie.

Społeczność produkcji EA Sports od lat nie zawodzi i dostarcza twórcom wiele ciekawych zagrań – warto wspomnieć, że najlepsze gole trafiają do tygodniowego podsumowania „Goals of the Week”, które następnie deweloperzy publikują na portalach społecznościowych.

Dajcie znać, która bramka podobała się Wam najbardziej!


 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
po pierwsze: widać że bramkarz kiepsko sobie radzi ze strzałami zza pola karnego, nic tylko oddawać strzały z daleka !
po drugie: wszystkie te gole to praktycznie copy+paste
po trzecie: to w dalszym ciągu fifa. jakby to powiedzieli szpece - kotleta ciąg dalszy. umiejętności schodzą na dalszy plan.
fakt że liczy się przyjemność no ale wiecie.... 'fifa' - i wszystko jasne.
I jeszcze ten beznajdziejny dupstep wmontowany w całość. fuj.
 

fckteam

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A ja mam pytanie troche z innej beczki czy jest jakiś sposób na zrzucenie wszystkich klipów z gier do pliku ? i odpalić np na kompie ...
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A czy czasem w tej grze nie ma suwaczków psujących skilla bramkarzy? Część akcji wygląda nieprawdopodobnie.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

dudi2000

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
zero efektownych akcji zakończony ładnymi bramkami, bramkarza ustawiony na amator!
 

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
pff widac bramkarz na amatorze:D i do tego ta muzyka ... nie da sie tego ogladac ;/
 

Cebulasty

Xbox One
Xbox One
Świeżak
Masakra jakaś z tą Fifą... :)
Mojej bramki, chyba w żadnym zestawieniu nie zobaczę, bo przecież nie umiem grać... :D
Właśnie przez zachowanie bramkarzy, ta gra poszła u mnie w odstawkę. Możesz grać technicznie, starać się, przerzucać piłkę z skrzydła na skrzydło, oddawać po 40- 50 celnych strzałów w meczu, a i tak jak masz przegrać, to przegrasz (Zazwyczaj z przypadku jedną bramką w ostatnich sekundach meczu).
 

zwidek16

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tylko tak, większość bramek jest z FUT-a i coś mi się wydaje że tam się nie da ustawić bramkarza na amatora i przesuwać suwakami w opcjach gry. Ale to i tak jest "FIFA FEEL THE GAME" :)
 

Do góry Bottom