Fifa 16 wyszukiwanie przeciwnika.............

mariuszcao

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wita. Problem jest taki że nie moge praktycznie grac online ponieważ gdy naciskam szukaj przeciwnika to wyskakuje cały czas taki komunikat: Wyszukiwanie przeciwnika z tą samą oceną gwiazdkową zespołu i tą samą ligą... itd Na Pc szukanie przeciwnika nie trwało dłużej niż 30s a tutaj to jakiś koszmar
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
W ustawieniach konsoli zakładka sieć sprawdź czy masz otwarty NAT jeżeli jest umiarkowany albo zamknięty musisz odblokować porty w modemie z których korzysta XBL oraz Fifa, instrukcje jak to zrobic masz w tym linku http://xboxforum.pl/threads/jak-ustawic-nat-otwarty-w-xbox-one.137492/
 

pitzmaker

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Grałem 10h w EAA i mialem ten sam problem. Jakby ludzi nie bylo.
 

mariuszcao

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nat działa !! Ale pomogła mi w tym Pani z orange.... Trzeba było zmienic profil z internet na vpn i wszsytko działa.
 

ArassPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ten problem występuje jedynie w niższych ligach (mało graczy w sezonach). W ligach wyższych graczy wyszukuje znacznie ekspresowo. W UT problemów z wyszukaniem przeciwnika również większych problemów nie napotkałem, jedynie podczas długiego szukania, po wciśnięciu ANULUJ Fifa wiesza się i muszę ponownie uruchomić grę.

PS. Mam problem. Jak klikam RS (prawa gałka - nowy jestem) w menu aby wejść w opcje profilu cz jak chcę dołączyć do wirtualnych klubów mam komunikat: Twój profil nie ma wystarczających uprawnień.... Mam bundla z fifą, 3 msc xbl i tylko jedno konto na konsoli. Zna ktoś rozwiązanie tego problemu?
 

prezestomek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Przy okazji, czy żeby grać z innymi ludźmi w sieci trzeba mieć Xbox Gold?
 

Kielkozaur

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
tak
 

delko

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam problem nie znajduje mi przeciwników w trybie online
NAT mam otwarty cały czas szuka i nic z tego pół dnia minęło i dalej nic tylko szuka
 

ArassPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ta gra tak ma. Jak u mnie nie znajduję długo przeciwnika to anuluje i ponownie wyszukuję aż do skutku )przeważnie kilkadziesiąt sekund, a mam nat umiarkowany - oczywiście chodzi o FUT. W sezonach to inna bajka i pół dnia byłoby za mało aby mi kogoś znaleźć niezależnie od nat).
 

Do góry Bottom