FIFA 17 PAL PL XBOX360-SRT

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wgraj Fixa do abgx
I nie pisz posta pod postem. Edytuj

Za błędy odpowiada Android.
 
Ostatnia edycja:

Rafiuuu

Świeżak
Świeżak
dzięki ziomuś :)
 

emce1994

Świeżak
Świeżak
Witam mam taki problem, nagrałem fife z obrazu SRT, wszystko pięknie się nagrało, dodam że Ihasem rewizja B, po nagraniu obraz przeszedł weryfikację, która nic nie wykazała, więc wsadzam płytkę do napędu, instaluję grę na dysk, wszystko też przebiega pomyślnie, włączam fife, loguje się na profil, zaczynam karierę, i tu się zaczyna kłopot, otóż gdy chcę zapisać nowy plik zapisu to wyskakuję błąd "nieudana autoryzacja dysku" po czym konsola się restartuje, co może być nie tak? wspomnę tylko że nagrywałem w tym samym czasie inne gry np WRC 5 i wszystko śmiga doskonale, jakies sugestie?
 

adrspach7

Świeżak
Świeżak
na czym nagrywałeś? moim zdaniem może być kwestia płyty

spróbuj jeszcze tzw. mp3 fix... mi czasami pomaga
 

emce1994

Świeżak
Świeżak
Oczywiście nagrywam zawsze na płytach verbatim produkcji singapurskiej, bo są najlepsze i nigdy mnie nie zawiodły, z mp3 nie próbowałem bo się wkurzyłem i wywaliłem płytę do kosza, ale problem juz się rozwiązał w moim przypadku winny był obraz SRT, ponieważ pobrałem z ruskiej strony obraz Russound, nagrałem i wszystko śmiga, kariera normalnie odpaliła. jeszcze dzisiaj bardziej przetestuje, tzn kilka godzin grania, jak wszystko będzie ok to powiadomię. pozdrawiam.
 

emce1994

Świeżak
Świeżak
Wczoraj grałem dłuższy czas w fifę i wszystko śmiga, więc polecam obraz Russound, pozdrawiam ;)
 

Master_Dragon

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawa sprawa. Mam obraz SRT i z ciekawości sprawdziłem jak u mnie działa. No i o dziwo wszystko śmiga mi normalnie. Stworzyłem karierę i turniej, no i normalnie zapisuje i wczytuje. Więc wydaje mi się, że błąd raczej nie tkwi w obrazie. Dobrze by było, żeby więcej osób się wypowiedziało w tej sprawie. Bo póki co jesteś jedyną osobą, która zgłosiła taki problem ze wstawką SRT.
Pozdrawiam.
 

Grzes4510

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Może śmiesznie to zabrzmi , ale mam przerobioną konsole RGH. Dash 17349, kupiłem grę Fifa 17 orginał i pojawia się problem , wkładam do napędu zaczyna się wgrywać i nagle przestaję. Z płyty działa. Ale mam małe dzieci i płytkę zaraz porysują a szkoda prawie 200 złotych. Stary dash ?
 

xb7ackjokerx

Świeżak
Świeżak
Nagrałem Fife na płyte . zaaktualizowałem dashboarda ... lecz teraz ani fifa 14 ani 17 mi nie dziala . reszta gier mi działa . prosze o pomoc . Korzystam z ixtreme lt+ 2.0 / Topologia była wgrywana z LT 3 do LT 2

edit:

mam wersje od COMPLEX

Bardzo bym prosil o pomoc
 
Ostatnia edycja:

Lilo28

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Cześć, mnie również się zawiesza przy wczytywaniu ale wersja SRT - mam xbox-a z RGH
 

Lilo28

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odświeżam
 

Neksusik

Świeżak
Świeżak
Czy we wstawce jest prawidłowy screen z abgx360 ?!?



Bo tak jest u mnie i nie wiem czy już wypalać ?!?
Nagrywam znajomemu a nie mam konsoli żeby sprawdzić poprawność przebiegu abgx360.....
 

Lilo28

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ktoś wie jak odpalić tą wersję na xbox360 bo wiesza mi się przy załadowaniu.

Czy jest ktos w stanie mi pomóc?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Rafał Jakuć

Użytkownik
Użytkownik
u mnie przypadek aktualnie że przeszło weryfikacje normalnie, z płyty chodzi malinka ale staje przy instalacji na 27% 17% 33% z informacją o brudnej płycie. nagrywane ihasem 124 04B na verbatimie, sprawdzę na obrazie od russound jak kupie płyty.
 
Ostatnia edycja:

teo_ost

Świeżak
Świeżak
Wybaczcie za smieszne, noobowe i zalosne pytanie, ale jestem tu nowy. Gdzie tu k... jest link do sciagniecia obrazu ??
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Nie ma....I nie będzie. ...jest tylko info o release

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

oooprzemekooo

Świeżak
Świeżak


RELEASE: FIFA.17.PAL.PL.XBOX360-SRT

jak to pobrać
 

ZombaL

Użytkownik
Użytkownik
Klikasz na zdjecie i zapisz jako ;]
 

Mufec

Świeżak
Świeżak
Czy da radę wypalić normalną nagrywarką czy CIV?
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Czy da radę wypalić normalną nagrywarką czy CIV?
podbijam pytanie usera, bo w temacie nikt się nie pochwalił...
 

Do góry Bottom