FIFA 17 - Wirtualne kluby

Sebsky

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam bardzo serdecznie!

Ze względu na zbliżającą się premierę Fify 17 oraz fajnych zmian jakie wprowadzają w wirtualnych klubach, poszukuję dwóch aktywnych osób - graczy, do owego trybu gry. Dlaczego dwóch, a to tylko dlatego, że jestem już Ja wraz z kolegą, z którym rozegraliśmy mnóstwo meczów w aktualnej części i wiemy, że w więcej osób nie ma to kompletnie żadnego sensu, dlatego też chcemy grać w maksymalnie 5 osób (1 miejsce dla osoby, która by się dodatkowo nadawała). Co do pozycji można się dogadać, aczkolwiek jeden napastnik jest już zajęty, Ja gram na skrzydle, ale mogę ewentualnie spróbować pograć resztą drużyny (dowolny) i przejść na pomocnika. Mile widziane umiejętności gry zespołowej na czym opiera się nasza gra, ogólne umiejętności "gejmerskie", statystyki piłkarza nie mają znaczenia :)

Czego oczekuję, przede wszystkim charakteru i jaj. Jeżeli masz zamiar siedzieć cicho przez całą rozgrywkę albo odezwać się tylko raz na jakiś czas to nawet nie ma co zaczynać. Headset jest po to żeby go używać, jeżeli tak nie jest, to tak jakby się grało z kimś losowym. Fajnie też by było, gdyby ustawki na mecze wychodziły również od Ciebie, twojej inicjatywy, a nie tylko czekać na zaproszenie od nas. Podczas gry gadamy na różne tematy, nie tylko o grze, ale o wszystkim i niczym. Co do humoru to zdarza się, że ten humor jest czarny, ale z umiarem. Umiar, co również oznacza, że nie szukam marginesu społecznego, ani osób, które nie mają cierpliwości do tej gry, łatwo się denerwują i zaczynają niepotrzebnie krzyczeć. Sam osobiście się mega emocjonuję, ale to emocje pozytywne. Po prostu gramy sobie na lajcie, bez zbędnych spin. Co do wieku nie ma to raczej znaczenia, dla informacji jesteśmy z rocznika 93 i 92. Studenty i pracownicy, albo jedno i drugie :p

Gramy prawie codziennie w godzinach wieczornych od 21 do maksymalnie północy, chyba, że jest wolne albo coś w ten deseń to rzadko, mega rzadko dłużej. W weekendy różnie, ale przeważnie tak samo wieczorem. Nie ukrywam, że do premiery fajnie by było rozegrać parę meczów w Fifie 16 żeby zobaczyć jak się gra i ewentualnie zgrać zespołowo.

Historia naszego klubu:
Rozegranych meczów - 650 + to co w Fifie 15 (nie pamiętam)
Bilans - 229-122-299 (Z-R-P)
Sezon - 69
Awansów 21, spadków 16
Uzyskane tytuły - 11
Najwyższa liga - 3

Jeżeli sprawia Ci frajdę granie akurat w wirtualne kluby i po prostu dobrze przy tym się bawisz (choć nie zawsze), szukasz ekipy, to pisz śmiało!

GT: S3BSKY

PS. Jeżeli mi się coś przypomni to dam znać :D
 

Sebsky

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Podbijam, jedna osoba już dołączyła! Czekamy na kolejnego śmiałka :D
 

Mateo90

Użytkownik
Użytkownik
GT: Mate0 90PL
 

kadaj2

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ciekawa sprawa, ja oczywiscie az tak w wirtualne kluby nie gram bardziej mecze online, ale mógłbym być w team'ie i wspierac niekiedy, bo przy rodzince inaczej sie gra, kto ma ten wie :) tez kiedys na tym forum szukałem ciekawych ludzi a granie było drugim kryterium, bo nie samą grą sie zyje, :)aktualnie namawiam kolegów na zrzute na fife :)
 

Sebsky

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jasne, że ciekawa :D Znajomi na Xbox Live to ludzie z którymi chciałbyś równie dobrze miło spędzać czas poza wirtualnym światem. Dlatego też trzeba szukać ludzi życiowych, z pasją. Dla mnie samo hardkorowe granie i ciśnienie na rangę dawno się skończyło. Teraz liczy się zabawa, wiadomo, że też nie chodzi tutaj o to, żeby np. każdy mecz przegrać, ale po prostu czerpać radość już z samego towarzystwa. Lepiej i przyjemniej się gra nawet w tytuły single player, mając na uwadze to, że masz do kogo się odezwać na łączu nawet jeśli gracie w dwie totalnie różne gry. Całkowicie inne podejście i motywacja.

Co do samego grania, to śmiało zapraszam. Nie musisz być na każdym meczu, chcemy tylko ugrać sobie jakąś ekipę żeby było w ogóle możliwe granie tego trybu. Na bieżąco informujemy się nawzajem czy gramy w danym dniu WK czy odpalamy coś innego. Jest to wątek o Fifie, ale nie samą Fifą człowiek żyje. Jeśli chodzi o samo granie to gramy w większość dobrych gier online typu GTA, Battlefieldy, Forzy i tak dalej. Pozdrawiam :)
 

diego1028

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Można wiedzieć ilu was tak właściwie jest. Nie ukrywam również gram czasami w Fifę Online, ale raczej w Sezony Online i UT.
 

Majki741

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
O Seba, z kim tam grasz? [emoji3]

Kupujecie horizona 3 lub/i assetto?:p
 

Sebsky

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Można wiedzieć ilu was tak właściwie jest. Nie ukrywam również gram czasami w Fifę Online, ale raczej w Sezony Online i UT.
Na razie jest nas 3 pewniaków z zapewnieniem kupna Fify 17 i stworzeniu tam nowego klubu. Dzisiaj wieczorem testujemy jeszcze jednego zawodnika, który właśnie też nie grał nigdy WK i zobaczymy czy mu się podoba to może się wkręci. Inny jeszcze gracz się zgłosił, ale aktualnie jest na urlopie i nie mieliśmy z nim okazji zagrać, więc nie wiem jak to wygląda. Jeżeli wszyscy by byli chętni do grania razem z Tobą, to tyle osób w zupełności wystarcza, tym bardziej jakby kogoś nie było, to i tak byśmy grali. Może zapomniałem dopowiedzieć, ale mamy taką jakby zasadę, że gramy w minimum 3 osoby, przy czym musi być właściciel klubu, czyli Ja albo Kacper :p

Także zapraszam do grania! :)

O Seba, z kim tam grasz?


Kupujecie horizona 3 lub/i assetto?:p
Siemanko! Kupujemy bankowo Forze Horizon 3 i szukamy rajdowca do kampanii w coopie, chcesz dołączyć? Wiesz, granie w godzinach wieczornych i te sprawy :D
 
Ostatnia edycja:

Majki741

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Na pewno lykne na premierke horizona wiec coś programy [emoji3]

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka
 

diego1028

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Na razie jest nas 3 pewniaków z zapewnieniem kupna Fify 17 i stworzeniu tam nowego klubu. Dzisiaj wieczorem testujemy jeszcze jednego zawodnika, który właśnie też nie grał nigdy WK i zobaczymy czy mu się podoba to może się wkręci. Inny jeszcze gracz się zgłosił, ale aktualnie jest na urlopie i nie mieliśmy z nim okazji zagrać, więc nie wiem jak to wygląda. Jeżeli wszyscy by byli chętni do grania razem z Tobą, to tyle osób w zupełności wystarcza, tym bardziej jakby kogoś nie było, to i tak byśmy grali. Może zapomniałem dopowiedzieć, ale mamy taką jakby zasadę, że gramy w minimum 3 osoby, przy czym musi być właściciel klubu, czyli Ja albo Kacper :p

Także zapraszam do grania! :)



Siemanko! Kupujemy bankowo Forze Horizon 3 i szukamy rajdowca do kampanii w coopie, chcesz dołączyć? Wiesz, granie w godzinach wieczornych i te sprawy :D

Dokładnie się jeszcze zobaczy. Jak Fifa wyjdzie to ją na pewno zakupię, tylko jeszcze nie wiem czy na premierę. Tak z ciekawości macie już jakieś konkretne ustalone pozycje, czy się zawsze zmieniacie?
 

Sebsky

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No tak powiedzmy, że środkowy napastnik, środkowy pomocnik ofensywny jest zajęty. Co do skrzydeł to Ja gram na lewym, ale gram też na dowolnym, więc swojego zawodnika mogę przesunąć na inną pozycję. Jak masz fife 16, to dodaj mnie do znajomych i normalnie gramy :D
 

Kuna9306

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ja się również chętnie dołączę do WK, ogarnięcie jest :)
GT: Kuna9306
 

speedyhart

Świeżak
Świeżak
Ja też chętnie dołączę jeśli jest wolne miejsce
 

Sebsky

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wiesz co, śmiało. Prawda jest taka, że gramy z tym kto jest online, czasami się zdarza, że nikogo nie ma, więc ciężko powiedzieć czy jest wolne miejsce. Po prostu bierem wszystkich kto jest związany z tym klubem i aktualnie gra na konsoli. Zawsze staram się w dany dzień albo na dzień przed wysyłać wiadomości o której będziemy grać :)
 

Pierino PL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
jak będziecie chcieli pograć w lidze wirtualnych klubów to zapraszam na http://fvpa.pl/board/
 

Sebsky

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
jak będziecie chcieli pograć w lidze wirtualnych klubów to zapraszam na http://fvpa.pl/board/
Dziękujemy, ale nie skorzystamy. Gramy przede wszystkim dla zabawy i rozrywki. Żadnej dodatkowej presji, bo to tylko sprzyja niepotrzebnym konfliktom :)
 

CaponePoland

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Szukamy chetnego do Wirtualnych Klubow w fifa17 na pozycje Dowolna. Klub z tradycjami mistrzostw 1 ligi i wygranych pucharow w poprzednich wersjach gry. Koniecznie powyzej 18 lat.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

Sebsky

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Uuu, konkurencja się odzywa! Kiedy sparujemy? :D
 

CaponePoland

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Rownie dobrze mozemy zagrac razem...zapraszam

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 

Sebsky

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mała aktualizacja!

Poszukujemy dwóch zawodników do klubu, wszystkie wyżej wymienione aspekty się nie zmieniają, więc zanim ktoś podejmie decyzje to przeczytajcie pierwszy post. Potrzebujemy przede wszystkim pomocników, w tym dobrze rozgrywającego ŚPO oraz szybkiego skrzydłowego :) Może zaznaczę, że nie mamy kompletnie presji na tytuły i te sprawy, gramy bardziej dla śmiechu i rozrywki :D

Zapraszam po więcej informacji do: S3BSKY

Aktualne statystyki klubu:
Rozegranych meczów (FIFA 17) - 314
Bilans - 125-60-129 (Z-R-P)
Sezon - 34
Awansów 15, spadków 5
Uzyskane tytuły - 8
Najwyższa liga - 1
Aktualna liga - 3



 
Ostatnia edycja:

Do góry Bottom