FIFA 18 World Cup. Gameplay pokazuje atrakcje z Mistrzostw Świata

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
#1


EA Sports już w tym tygodniu pozwoli wszystkim poczuć magię Mistrzostw Świata. Firma wyda darmową aktualizację do FIFA 18, dzięki której zawędrujemy do pięknej Rosji i już dzisiaj możecie zapoznać się z materiałami prezentującymi rozgrywkę.

Electronic Arts posiada licencję na tworzenie gier z okazji Mistrzostw Świata oraz Mistrzostw Europy, ale tym razem firma zdecydowała się zaskoczyć graczy. Zainteresowani pobiorą darmową aktualizację do FIFA 18, która wprowadzi zainteresowanych na turniej do Rosji.


Cała zawartość trafi na nasze urządzenia już 29 maja i w tym wypadku posiadacze PlayStation 4, Xboksów One, Nintendo Switch i komputerów osobistych pobiorą darmowe aktualizację. Pliki pozwolą rozegrać turniej Mistrzostw Świata w Rosji, a jednocześnie wprowadzą składy, stadiony, herby, stroje, piłkę meczową oraz duży puchar dla zwycięzców.

Electronic Arts Polska zadbało również o dodatkowy komentarz – Dariusz Szpakowski i Jacek Laskowski nagrali specjalne kwestie dotyczące gry piłkarzy podczas Mundialu. Pewną ciekawostką na pewno jest fakt, że wśród licencjonowanych reprezentacji pojawią się Włosi, Holendrzy, czy też Amerykanie, czyli zespoły, które nie dostały się do turnieju głównego.

Poniżej możecie spojrzeć na czysty gameplay, który przedstawia nowości. Nie możemy oczywiście liczyć na przebudowę rozgrywki od zera, jednak sympatycy piłki nożnej mogą szykować znajomych na specjalne turnieje.


 

Do góry Bottom