1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

FIFA 18 World Cup Russia 2018. Premiera darmowej aktualizacji

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Maj 29, 2018.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    4745
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Electronic Arts właśnie udostępniło wielkie rozszerzenie do FIFA 18. Gracze za darmo mogą pobrać pliki, dzięki którym wezmą udział w Mistrzostwach Świata 2018. Turniej rozgrywany w Rosji oferuje mnóstwo nowych atrakcji.

EA Sports postanowiło wykorzystać nabytą licencję i zaprosić graczy do zabawy w Rosji. Posiadacze FIFA 18 w wersji na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switch i komputery osobiste mogą pobrać darmową aktualizację, która wprowadza do gry Mistrzostwa Świata 2018.

Jeszcze kilka tygodni temu była to wyłącznie plotka, która 30 kwietnia została potwierdzona przez EA Sports. Nie musieliśmy długo czekać na premierę, bo już dzisiaj fani piłki nożnej rozegrają kilka zaciętych pojedynków na Mistrzostwach Świata w Rosji.

Aktualizacja zawiera:

• 32 reprezentacje narodowe, które zakwalifikowały się do turnieju
    • 17 reprezentacji narodowych, które nie zakwalifikowały się do turnieju
    • Wszystkie stadiony, na których zostaną rozegrane mecze w Rosji
    • Wszyscy licencjonowani zawodnicy
    • Wszystkie licencjonowane stroje (z herbami)
    • Piłkę meczową
    • Nowe tryb: FIFA 18 World Cup
    • Nowy tryb: World Cup FUT
    • Nowe IKONY
    • Odświeżony ranking piłkarzy
    • Poprawiony komentarz
    Dodatek jest w ciekawy sposób promowany przez Electronic Arts, ponieważ gracze mogą kupić FIFA 18 za 99 zł na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switch oraz komputery osobiste. Rozszerzenie jest oczywiście darmowe, ale Elektronicy zachęcają do kupowania ubiegłorocznej produkcji właśnie za pomocą dodatku do Mistrzostw Świata 2018.

Wśród nowości należy na pewno wyróżnić wszystkie zespoły z pełną licencją, czy też właśnie sam turniej Mistrzostw Świata – wielokrotnie za takie „aktualizacje” płaciliśmy ponad 100 zł, więc w tym wypadku nie możemy narzekać. Electronic Arts Polska potwierdziło również odświeżenie rodzimego komentarza – Dariusz Szpakowski i Jacek Laskowski przygotowali kolejne kwestie dotyczące wydarzenia.

FIFA 18 World Cup Russia 2018 w wersji na Xboksa One waży 6,14GB.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. michaelpol

michaelpol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A u mnie coś nie działa. Po aktualizacji odpala się FIFA i nagle wywala do systemu...

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    4745
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Mi działa normalnie.

5. michaelpol

michaelpol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie wiem o co chodzi, FIFA zawsze działała normalnie, odpaliłem aktualizację, pobrała się do końca i teraz wczytuje się i wywala do ekranu głównego...

6. mat0wy94

mat0wy94 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gdy chce zagrać online i juz mecz ma sie zaczynać nagle wyskakuje błąd dotyczący pliku składów oto zdjecie:

7. PanBudzynski

PanBudzynski Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Świdnica
    Ja wyczyściłem cache gry i wszystko śmiga, miałem ten sam problem co Ty. ;)
    Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka

8. Lens26

Lens26 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Działa dobrze (o dziwo). Nazwy drużyny nie pokazuje w rozgrywkach w sieci, tylko że wytykanie tego to już czepialstwo ;).Mimo wszystko nie wydaje m i się, żebym porzucił FUT, dla beznadziejnego trybu FUT World CUP. Jak ktoś lubi grę z komputerem, to chyba ma fajny dodatek.

9. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Panowie a ja mam takie pytanie. Pisało że poz a rozegraniem mistrzostw mozna zagrac od poczatku eliminacje do mistrzostw plus mistrzostwa zespolami typu Włochy, Holandia.. jednak nie widze tego jak daje mistrzostwa to ma zrobione grupy takie jak sa już a jak daje stwórz mistrzostwa to mam identycznie hmm

10. -=SETH=-

Polubienia:
    4745
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Nie ogarniasz... W menu FIFA WORLD CUP pierwszy duży kafel i potem analogiem prawym na WŁASNY TURNIEJ FIFA WORLD CUP.... i tam można wymienić drużynę...

360sⓁim lubi to.

Wczytywanie...

Poleć forum