FIFA 19 demo w szczegółach. Data premiery, drużyny, tryby

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


EA Sports ujawniło wszystkie szczegóły dotyczące wersji demonstracyjnej FIFA 19. Fani cyfrowej piłki nożnej już wkrótce zapoznają się z produkcją i podczas rozgrywki otrzymają dostęp do jednej z największych innowacji w nadciągającej produkcji.

FIFA 19 trafi na rynek 28 września. Gra będzie dostępna na wielu platformach, jednak tylko edycja na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste otrzyma wszystkie najważniejsze nowości. Tytuł na Nintendo Switch zostanie ulepszony względem wersji z ubiegłego roku, ale aktualnie EA Sports nie zdradziło konkretów.


Demo FIFA 19 trafi na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste już 13 września, czyli w najbliższy czwartek. Pliki pobierzemy z PlayStation Store, Xbox Live oraz Origin, jednak aktualnie nie poznaliśmy dokładnej wagi plików.

W wersji demonstracyjnej zagramy następującymi zespołami:

  • Manchester City
  • Manchester United
  • PSG
  • Bayern Munich
  • Borussia Dortmund
  • Spurs
  • Juventus
  • Real Madrid
  • Atletico Madrid
  • Roma
Twórcy pozwolą graczom sprawdzić licencję na Ligę Mistrzów – podczas pojedynków zagramy w wielkim finale tych elitarnych rozgrywek, a dodatkowo deweloperzy udostępnią pierwszy fragment z trzeciego sezonu Drogi do sławy. Fabularny tryb zawiera teraz aż trzy historie, ponieważ gracze wcielą się w Alexa Huntera, Danny'ego Williamsa oraz Kim Hunter.

Mogę śmiało przypuszczać, że podczas dema wskoczymy wyłącznie w Alexa – miałem okazję zagrać we fragment opowieści na gamescomie. Znany piłkarz trafi w końcu do Realu Madryt, a podczas rozgrywki otrzymacie możliwość wypełnienia pierwszej „misji”.

Demo FIFA 19 to również świetna okazja do sprawdzenia odświeżonego systemu rozgrywki – poprawione strzały, dynamiczne taktyki, czy też starcia 50 na 50 to tylko początek zmian, które wpłyną na doświadczenie wszystkich graczy.



 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
O której do pobrania bo narazie nic nie ma
 

bobo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
O której do pobrania bo narazie nic nie ma
Podobno ok 19 będzie do pobrania
 

depcik94

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Czy tylko u mnie nie działa demo ? cały czas mi wyskakuje że uruchomienie fifa 19 zajęło zbyt dużo czasu :(
 

Do góry Bottom