FIFA 19 z House Rules. Gameplay pokazuje nowy tryb pełen atrakcji

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


EA Sports w znaczący sposób odświeża FIFA 19. Twórcy przygotowali między innymi tryb „House Rules”, który oferuje możliwość rozegrania meczu na bardzo niestandardowych zasadach.

FIFA 19 to nie tylko odświeżony gameplay, Liga Mistrzów, Alex Hunter w Realu Madryt, a Ronaldo w Juventusie. EA Sports przygotowało „House Rules”, w którym znajdziemy sporo atrakcji.


„House Rules” to świeży tryb, który oferuje możliwość rozegrania meczów na zupełnie nowych zasadach – gracze między innymi mogą strzelać gole wyłącznie z daleka, podczas pojedynków trzeba pokusić się o efektowne główki, w meczu brakuje sędziego lub pojedynki odbywają się na zasadach „kto strzeli ten idzie na trybunę”.

Jest to na pewno ciekawe urozmaicenie rozgrywki, którego od dawna brakowało w serii FIFA. Na szczęście deweloperzy wsłuchali się w opinie społeczności i zaoferują nam interesujące zmagania.

Poniżej zobaczycie gameplay z House Rules, ale na konkretną prezentację wciąż musimy zaczekać. Jeszcze w tym tygodniu EA Sports opublikuje nowe materiały, które przybliżą nam kolejne elementy FIFA 19.


 

Tincu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
powinna być jeszcze opcja, 3 rogi karny, albo czy gramy na stare czy na nowe przepisy :p (to akurat mogą kojarzyć tylko dziadki pamiętające zmianę przepisów w 1994 dotyczącą podań do bramkarza :p )
 

Do góry Bottom