FIFA 19 z Ligą Mistrzów! Znamy datę premiery i mamy zwiastun

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Fify nie mogło zabraknąć na imprezie Electronic Arts. Twórcy zdecydowali się na konkretną prezentację, która spodoba się wszystkim fanom piłki nożnej.

Electronic Arts wciąż nie zdecydowało się zmienić systemu dystrybucji kolejnych odsłon Fify, więc już wkrótce na rynku zadebiutuje FIFA 19. O powstaniu najnowszej piłki wiemy w zasadzie od dawna, jednak dzisiaj otrzymaliśmy konkrety.


Bez wielkiego zaskoczenia. FIFA 19 otrzyma pełne wsparcie Ligi Mistrzów – wcześniej ta licencja należała do Konami, jednak UEFA zdecydowała się nie kontynuować współpracy z Japończykami. Jest to na pewno cios dla PES 19, jednak Elektronicy na pewno nie narzekają.

Liga Mistrzów będzie oczywiście dostępna we wszystkich trybach – zagramy w karierze, w historii Alexa Huntera, w osobnym trybie, a nawet w FIFA Ultimate Team. To największa innowacja w produkcji, która wpłynie na całą grę i nasze wrażenia.

FIFA 19 zadebiutuje 28 września!

Warto wspomnieć, że od dzisiaj możecie skorzystać z darmowej wersji FIFA 18, dzięki której zagracie na Mistrzostwach Świata.


 

Do góry Bottom