Fifa 20 online - PROBLEM

Akindusx

Użytkownik
Użytkownik
Witam, obaj z kolegą nie możemy grać online w Fife 20. Posiadamy oryginalne gry oczywiście, ja mam światłowód orange, kolega światłowód inea. Wrzucę filmik aby lepiej to zobrazować: Podczas np. gdy kolega mnie zaprasza do gry, ja jestem w głównym menu fify, dostaję info co widać na filmiku przytrzymuje firmowego X i jest to co widzicie na filmiku, szary ekran i po chwili "utracono połączenie z przeciwnikiem". Kiedy ja zaprosze jego, on dostaje info, przytrzymuje przycisk, wtedy u mnie pojawia się możliwość wybory składów, ja mogę wybrac, ale obok nie ma nikogo :) Dodam, że współpraca online nam śmiga, chociaż jakąś godzinę temu jeden raz udało nam się zagrać ja vs on. Co jest nie tak ? Potrzeba tez być w grupie na xboxie ? Bo tam też widzę jakieś zaproszenia do gry itd. czy wystarczy byc tylko znajomym ?

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Sprawdźcie czy macie otwarte NATy, sam mam światło od pomarańczowych i musiałem skonfigurować funboxa bo miałem zamknięty nat.

kukiz87

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja też mam z orange i nic nie musiałem robić i gram normalnie. Chcesz to zapros mnie k północy bede mozemy sprobowac kukiz1987

Do góry Bottom