FIFA 20

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl

lukasz2511

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam,
Czy wy też macie w tej Fifie że po pobraniu najnowszych składów to one nadal nie są do końca uaktualnione ?Brakuje transferów.Nie czy tylko ja tak mam czy wszyscy.

damianprz

Użytkownik
Użytkownik
W ubiegłym roku kupowałem FIFĘ 19 za ~170 zł w Cyber Monday
W tym roku widzę że cena startowa 289 zł (260 zł dla abonentów EA Access)
Czy jakieś chwilowe promocje będą żeby wyhaczyć poniżej 200 zł czy trzeba czekać do 2 grudnia (Cyber Monday)?

diego1028

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja zakupiłem na Allegro w niedzielę Fifa 20 nówkę za niecałe 200 złoty razem z przesyłką. Proponuję się rozglądać, pewnie ten facet znowu wrzuci coś na Allegro.

Ja zakupiłem na Allegro w niedzielę Fifa 20 nówkę za niecałe 200 złoty razem z przesyłką. Proponuję się rozglądać, pewnie ten facet znowu wrzuci coś na Allegro.
Gra jako tako legalna, bo to była nówka zapakowana w folię i wszystko, tylko bez paragonu. Osobiście podejrzewam, że ten koleś pracuję w jakimś z tych elektrycznych sklepów i miał po prostu zniżkę lub ewentualnie sprowadzenie może być nie do końca legalne.
W sobotę gra z przesyłką mnie wyniosła 193 (gra 185 złotych) i widziałem w poniedziałek już cenę poniżej 180 złotych. Koleś miał zawsze tylko kilku sztuk na raz i w sumie dosyć szybko schodziły.

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Do góry Bottom