FIFA 20

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
 

lukasz2511

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam,
Czy wy też macie w tej Fifie że po pobraniu najnowszych składów to one nadal nie są do końca uaktualnione ?Brakuje transferów.Nie czy tylko ja tak mam czy wszyscy.
 

damianprz

Użytkownik
Użytkownik
W ubiegłym roku kupowałem FIFĘ 19 za ~170 zł w Cyber Monday
W tym roku widzę że cena startowa 289 zł (260 zł dla abonentów EA Access)
Czy jakieś chwilowe promocje będą żeby wyhaczyć poniżej 200 zł czy trzeba czekać do 2 grudnia (Cyber Monday)?
 

diego1028

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja zakupiłem na Allegro w niedzielę Fifa 20 nówkę za niecałe 200 złoty razem z przesyłką. Proponuję się rozglądać, pewnie ten facet znowu wrzuci coś na Allegro.

Ja zakupiłem na Allegro w niedzielę Fifa 20 nówkę za niecałe 200 złoty razem z przesyłką. Proponuję się rozglądać, pewnie ten facet znowu wrzuci coś na Allegro.
Gra jako tako legalna, bo to była nówka zapakowana w folię i wszystko, tylko bez paragonu. Osobiście podejrzewam, że ten koleś pracuję w jakimś z tych elektrycznych sklepów i miał po prostu zniżkę lub ewentualnie sprowadzenie może być nie do końca legalne.
W sobotę gra z przesyłką mnie wyniosła 193 (gra 185 złotych) i widziałem w poniedziałek już cenę poniżej 180 złotych. Koleś miał zawsze tylko kilku sztuk na raz i w sumie dosyć szybko schodziły.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kukiz87

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jest ktoś kto gra tutaj fut ? mam pytanie czy wy też często tak macie ? że co mecz macie kilka lagów ? ja mam w każdym meczu po 2-4 lagi 5 sekundowe i potem nagle przyspieszenie x5 przez chwilę. Jeżeli ktoś gra dodajcie do znajomych można zagrać kukiz1987
 

diego1028

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jest ktoś kto gra tutaj fut ? mam pytanie czy wy też często tak macie ? że co mecz macie kilka lagów ? ja mam w każdym meczu po 2-4 lagi 5 sekundowe i potem nagle przyspieszenie x5 przez chwilę. Jeżeli ktoś gra dodajcie do znajomych można zagrać kukiz1987
Zdarza się, niestety serwery w Fifie w czasie ligi weekendowej możesz do śmietnika wyrzucić. Najlepiej jakbyś unikał aktywności w tym okresie, w godzinach gdzie normalne osoby chcą grać.
 

kukiz87

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tylko że właśnie te lagi mam zawsze nie zależne czy gram rano , w południe wieczorem czy w nocy , co dzień , a internet mam z orange światłowód , także nie wiem czy tylko ja to mam czy ogólnie każdy
 

diego1028

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tego na pewno nie ma każdy
 

Professor Chaos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Przyspieszenia w FUT to wina Twojego internetu. Zamulony gameplay - wina serwerów EA. Od lat tak jest.
 

kukiz87

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie no poddaje się chyba ta gra w multi jest nie grywalna po prostu. Lagi puściły nie mam już póki co , ale za to button delay wrócił ze zdwojoną siłą , odkąd wcisne guzik do ruchu piłkarza mijają lata świetlne... Internet mam bardzo dobry światłowód 100 mb więc to tylko wina gry.
 

damianprz

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Czy jeśli zarejestruję się na Web App moim mailem
to czy on automatycznie wykrywa klub FUT 20 z Fify gdy jestem w grze zalogowany moim mailem?
 

diego1028

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam
Czy jeśli zarejestruję się na Web App moim mailem
to czy on automatycznie wykrywa klub FUT 20 z Fify gdy jestem w grze zalogowany moim mailem?
Nie. Żeby mieć dostęp do webappu musisz utworzyć konto na konsoli. Aby mieć dostęp do rynku na Webapp, to musisz rozegrać trochę meczy.
 

damianprz

Użytkownik
Użytkownik
Konto Web Appu login i hasło to się wpisuje takie same jak przy zakładaniu konta na konsoli?
 

Andrzej001

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam nigdzie nie umiem znalesc demo difa 20 w microsoft store co sie stalo?
 

damianprz

Użytkownik
Użytkownik
To może inaczej zapytam

Czy jeśli jest konto główne i inne konta "rodzinne" na jednej konsoli to czy te konta rodzinne mają dostęp do Web Appa?
Bo syn się zalogował do Web Appa (stworzył konto z mailem takim samym jakie ma na konsoli Xbox)
I tam ciągle od wielu dni pisze że "wygląda na to że na twoim koncie EA nie ma klubu FUT..."
Grał wszystkie tryby jak ktoś radził na YT (z drużyną tygodnia, drafty, rivals, battles, towarzyskie) i nic
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Pisali już Ci że SAVE jest przypisany do danego konta nie ma czegoś takiego jak ładowanie czy migracja save między kontami...
 

damianprz

Użytkownik
Użytkownik
Ale ja nie o tym przecież

Młody założył sobie Ultimate Team na swoim koncie Xbox (Szymon Creeper)
Wcześniej grał na moim koncie Damian Harden 7, porobił sobie składy, pokupował karty.
A ja chcę go wywalić, żeby grał na swoim koncie, bo tylko wtedy mogę kontrolować jego czas gry.
No i założył FUT u siebie, gra różne tryby i wchodząc na Web App w przeglądarce jest info że chyba nie masz zespołu FUT.....

I teraz nie jestem pewny czy dobrze kumam
Zakładając konto na Xbox podaje się e-maila i hasło
Gdy chce się używać Web App to trzeba założyć konto EA więc trzeba podać e-mail i wymyśleć hasło (które może być inne jak hasło do konta Xbox)

I teraz gdy po założeniu konta na EA to EA ma sama wczytać klub z FIFA 20 podpięty do określonego maila?
 

Do góry Bottom