Fifa 2011 pl

Ponurygracz

Świeżak
Świeżak
Zakupiłem z allegro tą oto grę: FIFA 11 PL Xbox 360 FOLIA + BONUS SKLEP OD RĘKI (4113780812) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Pudełko i instrukcja miała być w języku angielskim ale gra miała być po polsku. Po odpaleniu fify mam do wyboru tylko angielski, niemiecki i holenderki i to wszystko. Po kontakcie ze sprzedawcą zostałem poinformowany że jest to wielkojęzyczna wersja fifi i powinna być też możliwość wyboru języka polskiego. Na początku mam do wyboru tylko 3 języki o których pisałem a już w ustawieniach gry nie widziałem żadnego dodatkowego języka. Proszę o radę
 

trudneto

Użytkownik
Użytkownik
No to cie oszukał powinna być Polska flaga z tymi co napisałeś
 

Ponurygracz

Świeżak
Świeżak
Dzwonię cały dzień i jedyne czego się dowiedziałem i to wiadomością mailową jest to że otrzymałem wersję wielojęzykową która zawiera również polski a jest angielski, francuski i holenderski.
 

ArabGirl

Dziewczyna
Dziewczyna
Użytkownik
Sam sie dales zrobic w bambuko ;) Jezeli bylaby polska wersja to mialbys kolko z napisem PL.Ja przynajmniej tak mam.
Nic z tym nie zrobisz.No chyba,ze masz RGH.
 

Ponurygracz

Świeżak
Świeżak
Zastanawiało mnie jakim cudem może być po polsku ale wychodziłem za założenia ze dla 20zł nikt nie będzie oszukiwał...
 

bartos

Użytkownik
Użytkownik
opis aukcji
Gra jest nowa, fabrycznie zafoliowana w polskiej wersji językowej (pudełko oraz instrukcja są w języku angielskim).
cała aukcja podejrzana jak nic gdyż w aukcji dodana jest okładka polskiej wersji z Błaszczykowskim, nie spotkałem się z taką wersją fify jak podają na aukcji ze pudło w wersji ENG a gra w PL
 

Do góry Bottom