FIFA aktualizacja Składów TUTORIAL RGH

wasilek6320

Użytkownik
Użytkownik
Cześć///// Temat ten poświęcam totoralowi na AKTULIZACJE SKŁADÓW do fify 13:::
A więc zaczynamy;
Beda potrzebne:
-MODIO(program)
-jakis save z naszej konsoli,profilu
-nowe sklady


1. Pobierz jakis save z twojego profilu na komputer (np. przez pendrive'a). Uzyj XTAF EXPLORER,aby odtworzyc save z twojego xbox
2. Odpal Modio i wejdz w zakladke Resigner.
3. Wczytaj ten save, który przed chwila pobrales z konsoli.
4. Po wczytaniu zobaczysz swoje Profile i Console ID - zapisz je gdzies i nacisnij Save IDs Set.
5. Kliknij jeszcze raz w zakladke Resigner i otwórz pliki Fify
6. Nacisnij Load IDs (powinno spowodowac, ze Profile i Console ID beda odpowiadac tym, które spisales wczesniej - jak nie to popraw)
7. Nacisnij Resign and Rehash
8. Zrób to samo dla drugiego pliku.
9. Wrzuc pliki (zachowujac strukture katalogów) do:
hdd://content/DlugieIDProfilu (nie 00000000000, chyba chodzi o Profile ID)/
10. Jezeli masz w tym folderze wlasne pliki masz je usunac przed wgraniem (osobiscie polecam zrobic backup)
UWAGA!!!!!!! SKLADY WYLACZNIE Z INNEJ KONSOLI,Z KOMPUTERA NIE MA MORZLIWOSCI!!! :TxT

sklady z 2.02.2013 : Squads 20130202144302.rar /////// Squads 20130202144302.rar
modio-http://www.filecrop.com/xbox-360-modio.html
UWAGA INFORMACJA
Składy zamieszczone w tym tutorialu są z dnia 2.02.2013,jeśli wyjdą jakieś nowsze prosiłbym aby jakaś osoba pobrała taką aktuazliacje ze swojego xboxa i wrzuciła tutaj,,tak aby każdy mógł być na bierząco z składami<<<z góry dziękuje
Przy produkcji pomógł:
-jabar30
-damik95
Dzięki i tak jak mówiłem jeśli ktoś uprzejmy kto ma oryginalnego xboxa niech zaktualizuje składy,wrzuci na pendrive i oczywiście na forum
Mam nadzieje że pomogłem
Sam długo próbowałem ale sie udało i wgrałem te składy,,ALE CIĘŻKO-szczególnie dla mniej zorientowanych :D
 

Djok

Użytkownik
Użytkownik
Działa, chociaż zrobiłem to w trochę łatwiejszy sposób. Po prostu wystarczy wrzucić do Modio 3.0 dowolny save z dowolnej gry, zapisać ID. Wrzucić plik z nowymi składami, zastąpić ID tymi z naszego save i zmodyfikowany plik składów wrzucić poprzez XTAF EXPLORER do folderu z fifą. Ja usunąłem poprzedni plik ze składami ale wszystkie inne pliki, save z menadżera itd. zostały i wszystko hula. Pozdrawiam
 

wasilek6320

Użytkownik
Użytkownik
Oczywiście że można zrobić to w ten sposób,,, :D
 

FELIX90

Użytkownik
Użytkownik
nie działa...
 

djblackkrk

Użytkownik
Użytkownik
Jest szansa na aktualizacje składów bez RGH?
 

wasilek6320

Użytkownik
Użytkownik
Oczywiście jeśli posiadasz aby lt.3.0 bez RGH to śmiało graj przez XBL<<<na swoja odpowiedzialność>>> ponieważ bana możesz dostać po 1 dniu,,1 roku,,itd...
 

adi94xd

Świeżak
Świeżak
Proszę wrzuć jeszcze raz tą aktualizację bo link padł :D z góry dzięki i pozdrawiam :p
 

Sewek :)

Banned
Użytkownik
można najnowsze składy ? :)
 

delimos1

Banned
Jest opcja na aktualizacja bez Live i bez RGH ?
 

jimmy1989

Świeżak
Świeżak
Witam

dysponuje ktos moze najnowszymi skladami do Fify 16 do aktualizacjioffline?
 

Gribson94

Świeżak
Świeżak
Jest Może możliwość wstawienia zimowych składów do Fify16 ?
 
Ostatnia edycja:

Do góry Bottom