Fifa języki w grze

Martinelli

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czy kupując polską pudełkową wersję FIFY będę miał możliwość włączenia komentarza niemieckiego, włoskiego, francuskiego?

S1udak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tak i nie pytaj o to samo w 14 tematach.

Martinelli

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tak i nie pytaj o to samo w 14 tematach.
dziękuję za odpowiedź (nie wiedziałem, który temat będzie właściwy).

Moja wątpliwość wynika z tego, że w FIFA 20 w polskiej wersji był wyłącznie komentarz polski i angielski. Komentarze w języku włoskim, niemieckim, francuskim itp. były dostępne wyłącznie po zmianie regionu i instalacji gry w innym regionie.

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
dziękuję za odpowiedź (nie wiedziałem, który temat będzie właściwy).

Moja wątpliwość wynika z tego, że w FIFA 20 w polskiej wersji był wyłącznie komentarz polski i angielski. Komentarze w języku włoskim, niemieckim, francuskim itp. były dostępne wyłącznie po zmianie regionu i instalacji gry w innym regionie.
Nie będzie, podstawa to Angielski plus region, chcesz mieć inne zmieniasz region.

Martinelli

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nie będzie, podstawa to Angielski plus region, chcesz mieć inne zmieniasz region.
a czy zmiana regionu, żeby mieć komentarz w innych językach, jest możliwa również w przypadku wersji pudełkowej (instalacja wersji pudełkowej po zmianie regionu)?

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
a czy zmiana regionu, żeby mieć komentarz w innych językach, jest możliwa również w przypadku wersji pudełkowej (instalacja wersji pudełkowej po zmianie regionu)?
Jest.

Martinelli

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kupiłem wersję pudełkową i zmieniłem kilka razy region, ale niestety za każdym razem dostępny w grze jest tylko język angielski, polski i hiszpański.
Czy jednak przy wersji pudełkowej język jest związany z płytą i region nie ma znaczenia?

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
To chyba jest logiczne że jezeli instalacja leci z płyty to zainstaluje sie to co jest na płycie, magicznie Ci się nie pojawią języki z innych regionów gdy gra na płycie jest regionalizowana... Trzeba było kupić cyfrę, przed instalacją ustawić region i język na konsoli inny to wtedy się zassa cyfrowo język... A z płyty to z płyty... Co na niej jest to się zainstaluje..

Do góry Bottom