Fifa Street XBOX360-SPARE

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
ja sie tez nie chce klocic, poprostu pisze o moich przemysleniach w tej kwestii
2 razy mi sie to sprawdzilo UFC3 tez bylo XGD2 i tez przepuscilem przez nowego abgx i to samo, po czym drugi raz nie i nagralem od razu i smigało..w Fifie znowu sie pokusiłem i dokladnie to samo było, zawsze byly obie kopie nagrywane na tych samych plytach tak samo,wiec nie moglo byc jakis cos nie tak... hm nie wiem pozostawiam to tylko do przemyslenia
 

bart3r

Użytkownik
Użytkownik
Abgx automatycznie po zamontowaniu obrazu gierki patchu'je nam obraz poprzez dodanie topology.data,po dodaniu topology obraz będzie działał tylko i wyłącznie na lt +3.0.
 

Tofu212

Banned
fifa ma xgd2 więc żadnej topologi nie ma działa na wszystkich lt z dashem 13xxx599/604
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Abgx automatycznie po zamontowaniu obrazu gierki patchu'je nam obraz poprzez dodanie topology.data,po dodaniu topology obraz będzie działał tylko i wyłącznie na lt +3.0.
... do gier XGD3, a nie XGD2!
 

stefano21

Użytkownik
Użytkownik
panowie pytanie za 100 punktów czy jeśli Fifa Street ma XGD2 i posiadam Lt +2.0 to czy musze przerabiać konsole na LT +3.0 aby bezpiecznie pograć na livie w Fife Street??
 

maker3

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Aby grać na live musisz mieć najnowszy dash, a na ten moment nie wiadomo nawet czy LT3.0 jest bezpieczne.
Od prawie 3 tygodni nie ma komunikatu, więc coś jest na rzeczy.
 

stefano21

Użytkownik
Użytkownik
czyli najnowszy dash czyli bez LT +3.0 się nie obejdzie?
 

Tofu212

Banned
najnowsze lt 3.0 plus dash to jest max co możesz mieć jak chcesz grać na live fife ci styknie a ,że nie dostaniesz bana tego ci nikt nie zagwarantuje i nic to wie tylko ms .ale napewno wejście z lt 3.0 na live jest bezpieczeniejsze niż 2.0 i niżej
 

stefano21

Użytkownik
Użytkownik
a moglibyście podać mi linka do jakiegoś tutka jak zrobić flasha na LT +3.0 bo szukałem ale nie moge znaleźć
 

Tofu212

Banned
wpisujesz w wyszukiwarce flash (nazwa napędu) i cała flizofia
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
 

szalik23

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gra działa bez problemu na lt poniżej 2.0. Instaluje się bez problemu. Polecam
 

emdezeto

Świeżak
Świeżak
witam, jestem amatorem w tych sprawach i nie wiem co mam teraz zrobic. przerobilem konsole ixtreme 1.6. nagralem fife street tak jak w powyzszym tuotrialu i wyswietla mi sie taki tekst : Aby mozna było zagrać w te gre, nalezy dokonac aktualizacji konsoli jesli nie do konasz aktualizacji gra nie bedzie mozliwa. Co mam teraz zrobic? czy moja przerobka juz jest za stara na takie gry i musze wydac kolejne 50zl na nastempna przerobke a przy okazji dojechac tego klijenta co mi to gowno wgral? licze na szybko pomoc pozdrawiam
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
witam, jestem amatorem w tych sprawach i nie wiem co mam teraz zrobic. przerobilem konsole ixtreme 1.6. nagralem fife street tak jak w powyzszym tuotrialu i wyswietla mi sie taki tekst : Aby mozna było zagrać w te gre, nalezy dokonac aktualizacji konsoli jesli nie do konasz aktualizacji gra nie bedzie mozliwa. Co mam teraz zrobic? czy moja przerobka juz jest za stara na takie gry i musze wydac kolejne 50zl na nastempna przerobke a przy okazji dojechac tego klijenta co mi to gowno wgral? licze na szybko pomoc pozdrawiam
Wgrać LT 3.0, aktualizację i nagrywać tak jak tutaj: http://xboxforum.pl/artykuly-f31/[tutorial]-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365.html#post942283
 

emdezeto

Świeżak
Świeżak
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Wgraj dash np 2.0.13604.0

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
 

xboxfan^^

Banned
Mam tą wstawke od SPARE i przy pierwszym meczu w pierwszej minucie wystakuja mi tak jakby artefakty ale pozniej juz nic nie ma miał ktos z was taki problem? Dodam ze ma jaspera i w innych grach nie mam takiego problemu...gra jest zainstalowana na dysku
 

wojtas011

Użytkownik
Użytkownik
Mam tą wstawke od SPARE i przy pierwszym meczu w pierwszej minucie wystakuja mi tak jakby artefakty ale pozniej juz nic nie ma miał ktos z was taki problem? Dodam ze ma jaspera i w innych grach nie mam takiego problemu...gra jest zainstalowana na dysku
Też tak mam więc to chyba normalne.
 

xboxfan^^

Banned
Bo już się bałem że mi xbox siada . dzieki wojtas011 za pocieszenie ;D. A tak nawiasem ciekawe czy u innych tez to wystepuje ...niech sie wypowie ktos jeszcze ;d
 

Do góry Bottom