• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Fight Night Champion- dwa pytania

neCro

Użytkownik
Użytkownik
#1
Witam mam pare pytan zwiazanych z ta gra :
1. Poziom trudnosci (amator) jest dla mnie za latwy, max 3 rundy i gosciu lize dechy, za to na (PRO) juz nie daje rady, walcze albo 10 rund i ledwo na pkty albo dostaje baty, teraz pytanie jak ustawic suwaki na pro aby gra miala jakikolwiek sens?
2. Czemu w trybie LEGANCY kiedy cwicze Athetics po kazdej walce wytrenowany juz wczesniej atrybut dajmy na to sila spada i wynik calkowity (OVERALL) w wyniku czego, tez ?

PS. Za dobre odpowiedzi podziekuje!
 

Macias1973

Użytkownik
Użytkownik
#2
Ja pozwole w uzupełnieniu podpiąc sie pod pytania. Którym suwakiem w ustawieniach ustawia się poziom wizualnych obrażen boksera ( rany, siniaki, krew ) ???
 

doberman

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
#4
przepraszam za offtopic ale nie moge zalozyc tematu
nie mam replaya po nokaucie, odrazu przechodzi do liczenia co jest?? przeciez te replaye i wykrzywiajce sie mordy od ciosów to jest the best, sciagnolem wersje 360-complex, probowalem takze intalowac gre na dysku( nie mam dysku tzn na usb) to nie działa
wie ktos jak zaradzic ten problem???
 
Do góry