• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Fight Night Champion problem po zmianie wave

penio5

Świeżak
Świeżak
Witam

Mam problem, ściągnąłem ww grę, sprawdziłem obraz Abgx-em i wszystk ok, natomiast po zmianie wave na 3 i bezpośrednim nagraniu konsola nie odtwarza gry (otwórz/zamknij napęd). Sprawdziłem gre i okazało sie ze po spathchowaniu wywala kilka błedów CRC, czy to jest przyczyna ? co mam zrobic? POniej zamieszczam screena po zmianie wave.
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
po spaczowaniu w abgx zawsze są takie błędy bo Wave się nie zgadza z oryginalnym :) po spaczowaniu nigdy nie przepuszcza się obrazu przez abgx. Jak płyta i jaką prędkością wypalane

penio5

Świeżak
Świeżak
Płyta verbatim , predkosc 2,4. Po zmianie wave od razu nagralem, a sprawdzilem dopiero poznije jak okazalo sie ze gra mi nie dziala, tak dziwnie czyta plyte a pozniej tak jakby w ogole nie bylo cd w stacji.

penio5

Świeżak
Świeżak
Krisr77 : Przez abgx-a przepuscilem po wypaleniu plyty poniewaz zastanawialo mnie dlaczego nie dziala,i wtedy puscilem obraz w abgx a wczesniej po spatchowaniu od razu nagralem nie wrzucalem do abgx-a.

Do góry