Fight Night Champion problem po zmianie wave

penio5

Świeżak
Świeżak
Witam

Mam problem, ściągnąłem ww grę, sprawdziłem obraz Abgx-em i wszystk ok, natomiast po zmianie wave na 3 i bezpośrednim nagraniu konsola nie odtwarza gry (otwórz/zamknij napęd). Sprawdziłem gre i okazało sie ze po spathchowaniu wywala kilka błedów CRC, czy to jest przyczyna ? co mam zrobic? POniej zamieszczam screena po zmianie wave.
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
po spaczowaniu w abgx zawsze są takie błędy bo Wave się nie zgadza z oryginalnym :) po spaczowaniu nigdy nie przepuszcza się obrazu przez abgx. Jak płyta i jaką prędkością wypalane
 

penio5

Świeżak
Świeżak
Płyta verbatim , predkosc 2,4. Po zmianie wave od razu nagralem, a sprawdzilem dopiero poznije jak okazalo sie ze gra mi nie dziala, tak dziwnie czyta plyte a pozniej tak jakby w ogole nie bylo cd w stacji.
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
zmieniłeś wave puściłeś przez abgxa wgral co na nowo pfi ale video juz nie naprawil.
jednym slowem ****....les temat
 

penio5

Świeżak
Świeżak
Krisr77 : Przez abgx-a przepuscilem po wypaleniu plyty poniewaz zastanawialo mnie dlaczego nie dziala,i wtedy puscilem obraz w abgx a wczesniej po spatchowaniu od razu nagralem nie wrzucalem do abgx-a.
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
daj log z płyty
 

penio5

Świeżak
Świeżak
temat do zamkniecia, okazalo sie iz plyta sie zle wypalila, ponowne nagranie rozwiazalo problem
 

Do góry Bottom