• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Fight night champion - problem

Dyniu

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam problem z grą FNC. Po włączeniu pojedynczej walki wyskakuje mi błąd płyty. Pisze mi ze mam płytę wyczyścić ale to nic nie daje. Czy to może być przez to że źle się nagrała czy przez to że może być błąd gry? Prosze o pomoc.

Nawet w ingburn tez jak daje 2.4 wypala z 4-5 x poprostu juz nie mamy takich wolnych nagrywarek ale w zyciu zadna plyta mi sie zle nie wypalila dajac nawt na max wiec moze zmien program albo sprawdz abxie czy gra jest okej czy nie crc albo cos

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Witam. Mam problem z grą FNC. Po włączeniu pojedynczej walki wyskakuje mi błąd płyty. Pisze mi ze mam płytę wyczyścić ale to nic nie daje. Czy to może być przez to że źle się nagrała czy przez to że może być błąd gry? Prosze o pomoc.
ja nagrałem ostatnio dwa razy ta grę bo znajomy chciał i tez był ten bląd....okazało się że szoczewka była zabrudzona.....teraz hula.....

Do góry