Fight night champion - problem

Dyniu

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam problem z grą FNC. Po włączeniu pojedynczej walki wyskakuje mi błąd płyty. Pisze mi ze mam płytę wyczyścić ale to nic nie daje. Czy to może być przez to że źle się nagrała czy przez to że może być błąd gry? Prosze o pomoc.
 

filut10

Użytkownik
Użytkownik
Może nagrałeś ze zbyt dużą prędkością? Najlepiej nagrywać na 2.4x , sam tak nagrywam i wszystko działa.
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Powiedzcie mi co to jest wersja Complex ?
 

Dyniu

Użytkownik
Użytkownik
Może nagrałeś ze zbyt dużą prędkością? Najlepiej nagrywać na 2.4x , sam tak nagrywam i wszystko działa.
W CloneCD miałem zaznaczoną prędkość 2.4 a nagrywało mi z prędkością ~5x
 

rubensk

Banned
Nawet w ingburn tez jak daje 2.4 wypala z 4-5 x poprostu juz nie mamy takich wolnych nagrywarek ale w zyciu zadna plyta mi sie zle nie wypalila dajac nawt na max wiec moze zmien program albo sprawdz abxie czy gra jest okej czy nie crc albo cos
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Odpowie mi co to jest wersja complesx ?
 

filut10

Użytkownik
Użytkownik
Nie mam pojęcia, ale właśnie zasysam Bulletstorma w takiej wersji :D
 

blazejp

<a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto
V.I.P
Użytkownik
Jest to grupa ludzi która ripuje gre i wstawia do sieci. Tak jak gry na pc, np. Reload, Razor1911
 

filut10

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki za wyjaśnienie :D
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Witam. Mam problem z grą FNC. Po włączeniu pojedynczej walki wyskakuje mi błąd płyty. Pisze mi ze mam płytę wyczyścić ale to nic nie daje. Czy to może być przez to że źle się nagrała czy przez to że może być błąd gry? Prosze o pomoc.
ja nagrałem ostatnio dwa razy ta grę bo znajomy chciał i tez był ten bląd....okazało się że szoczewka była zabrudzona.....teraz hula.....
 

Do góry Bottom