Fight Night Champion - problem

DiamentWG

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam taki problem w Fight Night Champion
po wyjściu z wiezienia toczymy walkę z jakimś tam sparing partnerem naszego brata i następna walka to sparing w kaskach i co tam trzeba zrobić żeby zaliczyć ten sparing stoczyłem już kilka walk nokautowałem gościa dawałem mu się nokautować przewalczyłem 3 rundy cale i za każdym razem mam game over i czy powtórzyć, co tam trzeba zrobić??
 

Deep

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co pamiętam było tam, że masz położyć typka samymi ciosami w korpus.
Czytaj dokładnie, bo zawsze pisze co masz zrobić.
 

DiamentWG

Użytkownik
Użytkownik
:) dzięki idę próbować :)
 

[email protected]

Świeżak
Świeżak
Witam mam też takie problem żę nie ma replaya nokautu !! Tylko wale go w ryjek i on upada i koniec nie ma w zwolnionym tępie nic :((
 

memeczyslaw

Użytkownik
Użytkownik
zeby nie zakładać nowego tematu chcialbym prosić o rady jak pokonać tego murzyna gdize walke zaczynamy w drugiej rundzie i coś pisze w rogu na temat nokautu prawą ręką nie wiem co mam tutaj zrobić niby mam kontuzje a moge bić dwoma rękami, a po za tym jeden cios tego murzyna i juz jestem zamroczony drugi cios i nokaut nie moge dotrwać nawet do 3 rundy ;/ co mam zrobić?
 

sweeterek

Banned
Xbox One
Użytkownik
Kolego troche english musisz wprowadzic w swój LIVE :)
Już Ci pomagam,a więć w tej walce masz kontuzje prawej ręki,aby pokonać mudżina musisz używać tylko i wyłącznie lewej reki,gdy uderzasz prawą wtedy spada ci Healt,a co za tym idzie stajesz się jedno strzałowcem,wystarczy wtedy (kiedy masz mało healt) że murzyn pacnie Cię z liścia i masz KO :)
Tak więc lewą reką tylko i wyłacznie,możesz go oczywiscie raz na jakiś czas szurnąć prawizną,ale nie cały czas.
 

[email protected]

Świeżak
Świeżak
No a jeśli chodzi o ten replay po nokaucie? U mnie go nie ma:( to trzeba cos ustawic cos wciskac zeby włączyc?
 

taktobywa

Świeżak
Świeżak
Żeby mieć replaye musicie mieć dysk (nie usb, nie karte pamieci) tylko normalny dysk do konsoli. Sprawdzone info bo jak grałem u ziomeczka który ma dysk replaye były normalnie (ja nie mam i ****) cóż może coś z tym zrobią aaaaaa oczywiście graliśmy na tej samej wersji gry PISJOU
 

konrado2009

Świeżak
Świeżak
witam . czy moze mi ktos napisac krok po kroku jak zrobic wlasna postac i pozniej ja pobrac do gry??
 

Amelia

Użytkownik
Użytkownik
Jestem juz dosyć daleko i stanąłem w walce z Championem (Isaac) pierwsze 2 rundy trzeba nie dać się znokautować (to przetrwałem), następnie trzeba zadać 75 ciosów na korpus to też mi wychodzi ale koleś niszczy mnie nokautami - macie może jakiś sposób żeby przetrwać ??
 

falcon1984

Użytkownik
Użytkownik
Mam tak samo, wale w kolesia ciosy na korpus, nawet nieźle mi to idzie ale zawsze się trafi że koleś sprzeda mi ciosa po którym nie mogę już wstać :p Raz miałem już nawet 65 ciosów ale raz mi przyłożyć i papa :p Oczywiście cały czas stosuje gardę (RT) ale skubaniec sprzedaje czasami K.O. jak zadaje cios na korpus. Macie może sprawdzoną taktykę ? :)
 

Amelia

Użytkownik
Użytkownik
Falcon1984 - mi się już udało go pokonać (nie było łatwo:) na zadanie 75 ciosów w korpus masz aż 3 rundy więc obierz sobie taktykę. Ja zadawałem 3-4 ciosy na korpus i odskok, potem znowu podejście 3-4 ciosy i odskok -mi się udało zadać 75 ciosów w 2 rundy - więc w 3 rundzie unikałem ciosów (głównie chodziłem z gardą dookoła ringu). Mam nadzieję że choć trochę pomogłem.
 

doberman

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Żeby mieć replaye musicie mieć dysk (nie usb, nie karte pamieci) tylko normalny dysk do konsoli. Sprawdzone info bo jak grałem u ziomeczka który ma dysk replaye były normalnie (ja nie mam i ****) cóż może coś z tym zrobią aaaaaa oczywiście graliśmy na tej samej wersji gry PISJOU
no to lipa bo nie mam dysku, ale mam okazje kupic dysk 20gb ten z tych pierwszych czy wtedy bede miał replay, wiem pytanie banalne ale moze to tylko dzala z nowymi dyskami o wikeszej pojemnosci np 250gb
pozdro
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
no to lipa bo nie mam dysku, ale mam okazje kupic dysk 20gb ten z tych pierwszych czy wtedy bede miał replay, wiem pytanie banalne ale moze to tylko dzala z nowymi dyskami o wikeszej pojemnosci np 250gb
pozdro
ja mam stary dysk 20 GB i normalnie dziala ja powtorki :)
 

bratmateo

Świeżak
Świeżak
Witam jestem tu nowy (nie wiem czy pisze w dobrym dziale z góry sorry) a moj problem polega na tym ze pobieram Fight Night Champion badam abgx360 wszystko ladnie ale jak pat****e do wave 3 i sprawdzam 2 raz to wyskakuja bledy crc co jest grane ?? czy moge nagrywac ??
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
Witam jestem tu nowy (nie wiem czy pisze w dobrym dziale z góry sorry) a moj problem polega na tym ze pobieram Fight Night Champion badam abgx360 wszystko ladnie ale jak pat****e do wave 3 i sprawdzam 2 raz to wyskakuja bledy crc co jest grane ?? czy moge nagrywac ??
Najpierw sie sprawdza abgx'em a potem pat****e. Jesli juz spaczowales to nigdy nie sprawdzaj agbxem ponownie bo spieprzy obraz..
W tej sytuacji najlepszym wyjsciem bedzie jak sciagniesz jeszcze raz obraz, lub jesli jeszcze nie usunales partow gry to rozpakuj na nowo i zrob jak mowie w 1 wersie mojej odpowiedzi :)
 

bratmateo

Świeżak
Świeżak
Najpierw sie sprawdza abgx'em a potem pat****e. Jesli juz spaczowales to nigdy nie sprawdzaj agbxem ponownie bo spieprzy obraz..
W tej sytuacji najlepszym wyjsciem bedzie jak sciagniesz jeszcze raz obraz, lub jesli jeszcze nie usunales partow gry to rozpakuj na nowo i zrob jak mowie w 1 wersie mojej odpowiedzi :)
dzieki wielkie :)
 

Sierak1717

Użytkownik
Użytkownik
Da się w trybie Legacy zmienić kategorię wagową ??
 

matik177

Użytkownik
Użytkownik
Może to głupie pytanie ale nie znam się i nie wiem co zrobić żeby mieć wszystkich zawodników dostępnych w trybie fight now. np: Kliczko, Haye itd. Jak ich odblokować?
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
Może to głupie pytanie ale nie znam się i nie wiem co zrobić żeby mieć wszystkich zawodników dostępnych w trybie fight now. np: Kliczko, Haye itd. Jak ich odblokować?
W Fight Night Champion, obydwaj bracia Kliczko, w tym Haye jest przeciez dostepny odrazu, od nowosci - nie trzeba niczego odblokowywac?
Nie rozumiem jak mozesz miec ich zablokowanych?
 

Do góry Bottom