Fight Night Champions - Finalna walka ( Kariera )

_DaRkNeS_

Użytkownik
Użytkownik
Przeciwnik na poziomie Pro jest nienaturalnie dobry :) mam na myśli jego siłę, mimo starań wykańcza mnie max w 3 rundzie co na niego zastosować ? bo jak cała gra sielanka to tutaj zaczęły się prawdziwe schody.
 

crav44

Świeżak
Świeżak
Witam sory ze Offtopic ale dlaczego nie mam powtorek nokautow w FNC ? cos trzeba zmienic czy jak zeby były HELP

A co do pytania wyrzej pamietaj blok i uniki az do szarego tla i jazde proste jak budowa cepa :D
 

depcik94

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Trzeba dobrze blokować a potem kontrataki i powinieneś sobie poradzić:) tak na szybko czy da się w tej grze rozjaśnić i przyciemniać obraz?
 

DJ Kojot

Użytkownik
Użytkownik
Przeciwnik na poziomie Pro jest nienaturalnie dobry :) mam na myśli jego siłę, mimo starań wykańcza mnie max w 3 rundzie co na niego zastosować ? bo jak cała gra sielanka to tutaj zaczęły się prawdziwe schody.
Chodzi Ci o Isaca Frosta, tego co się z nim tłuczesz na końcu w trybie Champion?? Jak zaczyna się walka masz takie podpowiedzi w prawej, dolnej części ekranu i tam jest napisane co masz robić podczas wali. Żeby z nim wygrać na początku musisz uciekać przed nim po ringu przez 3 rundy (jak trafi Cię 15x to po walce więc uciekaj sprawnie), później będzie cut scenka i kolejne 2 rundy będziesz musiał atakować go w korpus (75 ciosów musi dojść jak zrobisz to szybciej będziesz musiał uciekać) po skończeniu wyzwania kolejna scenka a po niej jedną rundę będziesz musiał chronić swoje oko(8x Cie trafi i finito), czyli znów uciekanie, później już ostatnia scena i od 6 rundy do końca będziesz miał swobodę atakowania i bez problemu go powalisz.
 

msq666

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam sory ze Offtopic ale dlaczego nie mam powtorek nokautow w FNC ? cos trzeba zmienic czy jak zeby były HELP
mi też nie działają replaye, jest trochę ludzi którzy też to mają, nie wiem czemu tak się dzieję ;c
 

marcin18osw

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak trzeba przejść misję gdzie bije się tylko jedną ręką bo druga jest złamana?
 

przoms

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
używać tylko lewej ręki
 

bodziek93

Użytkownik
Użytkownik
Dj Kojot, a na jakim grales poziomie? Ja go moge tluc swobodnie od 8 rudny dopiero, i powiem ze on jest nie do przejscia, gram na GOAT. Tłuke go i tłuke a on dalej swoje i stoi i soti, macie jakies porady? Taktyki jak go powalic, co drugi jego cios to kontra albo power punch.
 

zmuda777

Świeżak
Świeżak
tez jestem przy tym jak trzeba bic sie jedna reka..
 

bodziek93

Użytkownik
Użytkownik
Oświadczam że wczoraj po ponad 3 godzinnej grze, przeszedlem issaca frosta na najtrudniejszym pozniomie. 8 runda muce muce muce, gosc placze krwia, 9 wyszedlem unik, lewy sierp, patrze, przycmioty, prawy lewy i issac frost pierwszy raz leżał na ziemi :)) Teraz jade legacy mdoe, jest trudniejsze niz w fnr4, ciezko znokautowac, moj rekord to 1-2-0 :)) pozdro
 

Any85

Świeżak
Świeżak
Nie macie powtórek bo nie macie dysku w konsoli...
 

spraco

Użytkownik
Użytkownik
Oświadczam że wczoraj po ponad 3 godzinnej grze, przeszedlem issaca frosta na najtrudniejszym pozniomie. 8 runda muce muce muce, gosc placze krwia, 9 wyszedlem unik, lewy sierp, patrze, przycmioty, prawy lewy i issac frost pierwszy raz leżał na ziemi :)) Teraz jade legacy mdoe, jest trudniejsze niz w fnr4, ciezko znokautowac, moj rekord to 1-2-0 :)) pozdro
fajnie to było na dobranoc tak?
 

Do góry Bottom