Figurski rozgromiony w Call Of Duty: Black Ops

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Szpaner94

Banned
W ostatnią sobotę doszło do spotkania graczy z celebrytą - Michałem Figurskim - w ramach Play with Fame. Akcja Microsoftu stwarza użytkownikom Xbox 360 możliwość zmierzenia się z osobami znanymi z polskich mediów i przy okazji... spuszczenia im łomotu, o czym przekonał się na własnej skórze radiowec Eski Rock.

Nie mogło być przecież inaczej. Ktoś, kto nigdy nie grał w Black Ops, nie mógł przecież wygrać z doświadczonymi graczami. Mimo porażki sam Figurski mówi, że zabawa była przednia i obiecuje dużo więcej spędzać czasu ćwicząc wojego "skill'a". (info: Dawidero)

Zobaczcie sami jak to wyglądało:



Figurski rozgromiony w Call Of Duty: Black Ops - ModernWar.pl - serwis maniaków Call Of Duty Black Ops
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
To że łomot dostał było do przewidzenia, teraz pokażcie jego staty jak sromotna to porażka była :D
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Hehe spoko gościu ale widać że tego CoD'a to nie ogarnia :) Chyba musieli mu sypnąć groszem żeby pograł z ludźmi :D
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Używają nadal 'starych' XBOX'ów ;)
 

RSA

Użytkownik
Użytkownik
1:02 Moj znajomy go zabil :)
 

Veok

Użytkownik
Użytkownik
Jechu on miał staty 4-10 lub coś około tego btw. 2:26 bylem trzeci :p
 

Somalijczyk

Świeżak
Świeżak
Typ nawet pada nie ogarnia :)
Może następnym razem będzie ktoś ciekawsze.
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
No wiecie, czego tu się spodziewać :) Mimo to wydaje mi się że grać z Figurskim to jak dostać autograf od Ozzyego. No, może troche mniej :)
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
co za różnica czy się gra z Figurskim, Billem Gatesem czy Benedyktem XVI... osobiście to wolałbym, żeby dali jakiegoś pro gamera, który z tego żyje i pozwolili się z nim zmierzyc :)
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
co za różnica czy się gra z Figurskim, Billem Gatesem czy Benedyktem XVI... osobiście to wolałbym, żeby dali jakiegoś pro gamera, który z tego żyje i pozwolili się z nim zmierzyc :)
No no dali by Ci takiego kox'a jak SpawN w CS'ie to byś nic nie ugrał...
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Ja cie :D. Te odzywki "zajawkę itp." masakra, jak rozdziewiczona 14 latka :D. Ja już robię się na prawdę stary bo żaden znajomy ani ja nie używamy podobnego słownictwa.
(Jeszcze tam było parę hasełek jak się nie mylę/ nie mam zamiaru oglądać tego jeszcze raz..).
I żeby nie było kolesia nie znam więc oglądając filmik miałem tylko w głowie "WTF kim ty jesteś?".


@UP
Lepiej było by z koksiarzem zagrać :D
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
Kurcze a ja coś nie mogłem do niego dołączyć... ale widziałem jego powtórki z meczów i powiem tak: było się z czego śmiać :D
 

i.T

Użytkownik
Użytkownik
co za różnica czy się gra z Figurskim, Billem Gatesem czy Benedyktem XVI... osobiście to wolałbym, żeby dali jakiegoś pro gamera, który z tego żyje i pozwolili się z nim zmierzyc :)
Też bym wybrał tą opcję, by pokazać mi tą przepaść jaka dzieli Pro Gamera od zwykłego casualowego zjadacza chleba. :)
 

Vassi

Użytkownik
Użytkownik
Co za news nie wiem co ze sobą zrobić po przeczytaniu tego. Ahh
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom