Film Hitman: Agent 47 pokazuje się na zwiastunie i nie zapomina o graczach

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Najinteligentniejsza maszyna do zabijania musi powstrzymać stworzenie armii agentów lepszych niż on sam. W tym celu, jak to hollywoodzkie kino ma w zwyczaju, sprzymierza się z piękną agentką. Jakieś smaczki dla fanów gier z Agentem 47? Pewnie, znalazło się kilka odniesień!

Hitman: Agent 47 opowie historię łysego killera, który spróbuje powstrzymać stworzenie armii podobnych mu killerów. Co prawda zwiastun skupił się bardziej na akcji niż zabijania wyznaczanych przez agencję nazwisk i sprawiania, by wyglądały one na wypadki, ale na początku wrzucono kilka scen nawiązujących do gier.

Film trafi do kin jeszcze w tym miesiącu, 21 sierpnia.


 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
I kolejny raz zbytnio nie trafili z aktorem.. to już chyba poprzedni ciut lepiej wyglądał od tego.
No i nie podoba mi się to, że robią z Hitmana jakiegoś "nad człowieka - x-men . " - takie odnoszę chociaż wrażenie.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak dla mnie to są za szczupli tamten aktor i ten w dodatku robią z niego w tym trailerze rambo-copa.
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Stara, dobra oraz prawdziwa regułka: Filmy na podstawie gier = crap.
 

Damiano GTi

Użytkownik
Użytkownik
Wygląda jak Rusek z nisko budżetowego filmu haha :)

☆★☆ XPERIA T3 GTi ☆★☆ - tapatalk
 

Why so serious?

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
David Bateson aż się prosi by "być" Hitmanem :p
 

warone

Banned
Użytkownik
Mi też ten aktor a dokładnie ta jego twarz nie pasuje nie wiem czemu ale tak jakos dziwnie wygląda ale film może być dobry i przyzwyczaiłem sie juz ze bohaterowie w filmach potrafią wybić cala armie żołnierzy jak z reszta w grach tak samo
 

Do góry Bottom