Filmy na xbox 360 slim

VenoVel

Użytkownik
Użytkownik
Witam. jak w temacie mam do was pytanie odnosnie filmow na xbox 360 S. A dokladniej chcialem zapytac o program pozwalajacy na konwertowanie rozszerzen z rmvb na avi. Czy polecacie badz uzywacie jakiegos dobrego?
 

kwiecienw

Użytkownik
Użytkownik
sciagnij sobie program vuze , jest tam opcja wyslania obrazu do xbox 360 , wybierasz sobie rozdzielczosc HD lub SD, i potem mozesz za pomoca tego programu wysyła sie strumieniowo film do xbox'a. Rownież mozesz z folderu gdzie są skonweterowane filmy mozesz skopiowac na pendrive. Konwenteruje wiekszosc plikow:) rowniez rmvb na avi:D
 

Meis

Użytkownik
Użytkownik
zna ktoś jakiś program, albo jakich programów używacie, żeby wgrywać napisy do filmu na stałe
xbox nie czyta plików txt więc napisy nie są wyświetlane
w związku z tym czy są jakies programy, które w szybki sposób wklejają na stałe napisy do filmu ?
 

BogdanROX

Użytkownik
Użytkownik
Ja używam FormatFactory, konwertuje bez problemu do formatu wmv i jest opcja "wtopienia" napisów.
 

Meis

Użytkownik
Użytkownik
Ja używam FormatFactory, konwertuje bez problemu do formatu wmv i jest opcja "wtopienia" napisów.
orientujesz się jak opcja właśnie na to pozwala kombinuje z tym programem i nie moge tego znaleźć
 

BogdanROX

Użytkownik
Użytkownik
1. Wybierasz format pliku do konwersji.
2. Wybierasz "Ustawienia wyjściowe".
3. Rozwijasz część "Dodatkowych napisów", poniżej znajduje się opcja o tej samej nazwie, klikasz obok w ikonkę "...".
4. Wybierasz napisy na dysku, zatwierdzasz i gotowe.
 

DeVil666

Użytkownik
Użytkownik
jezeli chcesz przez siec i bez uzywania pendrivow, polecam: [T] Streamowanie mediów przy pomocy PS3 Media Server - PREMIERA! Nowy XBOX - Online
 

Do góry Bottom