FindMakarov.com: To nie Modern Warfare 3, a fanowski film oparty na serii [WIDEO]

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Licznik umieszczony na tajemniczej stronie FindMakarov.com wskazał godzinę "zero". Oznacza to, że wreszcie poznaliśmy tajemnicę stojącą za wspomnianym serwisem. Jest nią fanowski film oparty na Call of Duty 4: Modern Warfare od kanadyjskiej grupy We Can Pretend. Naprawdę niezły...

Film trwa niewiele, bo zaledwie dwie i pół minuty, ale warto go obejrzeć. Na uwagę zasługują świetnie odwzorowane fragmenty z samego Call of Duty 4: Modern Warfare. Gdyby powstała taka pełnometrażowa produkcja...
źródło
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Szpaner94

Banned
Lubie placki...


BTW. Mówiłem że te całe findmakarov.com to beznadzieja, ale ktoś mnie zWarnował za to ;].

Więc tak czy inaczej, filmik średni, ale akcja im się udała... Zero w tym proporcji, bo zatrzęśli internetem tylko po to żeby kilka osób zobaczyło ich film. Ale może kiedyś zrobią pełnometrażową ekranizację MW.
 

V.V

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
łoł.. rzeczywiście ciekawy film !
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
mi się naprawde podoba.....
 

bigosPL

Użytkownik
Użytkownik
niby fajne, ale nie wiem czemu to ma służyć?
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Świetny film - chętnie obejrzałbym film na podstawie MW 2 bo w tym CoDzie wogóle nie zwróciłem uwagę na fabułę ;)
 

sheriffxPL

Użytkownik
Użytkownik
Call of Duty in real life..... masa podobnych filmików na YT. Tu tylko po prostu lepsze efekty. Był kiedyś zrobiony amatorski film na podstawie Metal Gear Solid - to było zrobione z rozmachem.
 

gvt

Użytkownik
Użytkownik
Gdyby nie te trochę gówniane efekty (np ogień) to filmik by był mega...
 

.Mjut

Użytkownik
Użytkownik
Po oglądnięciu tego filmiku powiedziałem "Ale gówno".. Wolałbym przejśc grę kolejny raz, aniżeli obejrzeć ten film.. Ścierwo jakich mało. Sądziłem, że nagrają dobry film, a to "gameplay w realu"... No proszę Was. ;x
 

mihcal5

Banned
@2up umiesz zrobić lepsze? Jak nie umiesz to siedź cicho.

Respekt dla panów z We Can Pretend
 

Knoper93

Użytkownik
Użytkownik
Lubie placki...


BTW. Mówiłem że te całe findmakarov.com to beznadzieja, ale ktoś mnie zWarnował za to ;].

Więc tak czy inaczej, filmik średni, ale akcja im się udała... Zero w tym proporcji, bo zatrzęśli internetem tylko po to żeby kilka osób zobaczyło ich film. Ale może kiedyś zrobią pełnometrażową ekranizację MW.
Jesteś śmieszny, krytykujesz pracę ludzi których ambicję są większe niż przejście COD-a na weteranie. Zrobili coś wręcz zajebi****. Do samo do .Mjut, myślicie że jesteście na tyle dobrzy że zrobicie coś lepszego to zróbcie.
 

NonbankSpace

Użytkownik
Użytkownik
0:47 strzela z m16 lub m4a1 a słychać tak jak z m60 ;D
A tak to świetny filmik
 

Szpaner94

Banned
Jesteś śmieszny, krytykujesz pracę ludzi których ambicję są większe niż przejście COD-a na weteranie. Zrobili coś wręcz zajebi****. Do samo do .Mjut, myślicie że jesteście na tyle dobrzy że zrobicie coś lepszego to zróbcie.
Sam jesteś śmieszny. Jestem obiektywny, a Ty wchodzisz w d**e każdemu kto ma większe ambicje od Ciebie ;>. Tylko dla tego, że jestem leniwy, nie mogę krytykować cudzej pracy ? Więc po co na internet... **** IT !
 

bigosPL

Użytkownik
Użytkownik
Film wrzucony na youtube, czyli każdy ma prawo obejrzeć, ocenić i nie każdy musi napisać 'super'. Komuś się podobało, innemu nie, a to, że komuś się nie podobało nie znaczy że ma iść zrobić lepszy bo ja jako widz mam prawo ocenić to co oglądam ;) więc nie gorączkujcie się tak ;)
 

.Mjut

Użytkownik
Użytkownik
Jesteś śmieszny, krytykujesz pracę ludzi których ambicję są większe niż przejście COD-a na weteranie. Zrobili coś wręcz zajebi****. Do samo do .Mjut, myślicie że jesteście na tyle dobrzy że zrobicie coś lepszego to zróbcie.
Dobra, zrobię film o minecrafcie. Wezmę kilof, kamerę założę na oczy i będę kopał ziemie. Mogli by nagrać FILM(powtarzam FILM!) o takiej fabule, ale z normalnego widoku, a nie nagrywałbym filmu który wygląda jak gameplay gry tylko, że nie jest on nagrywany na komputerze. Rozumiem Ciebie, Ty nie miałeś okazji zagrać w MW2 i jarasz się takim filmem. ;>
 

lumpek933

Użytkownik
Użytkownik
Licznik umieszczony na tajemniczej stronie FindMakarov.com wskazał godzinę "zero". Oznacza to, że wreszcie poznaliśmy tajemnicę stojącą za wspomnianym serwisem. Jest nią fanowski film oparty na Call of Duty 4: Modern Warfare od kanadyjskiej grupy We Can Pretend. Naprawdę niezły...

Film trwa niewiele, bo zaledwie dwie i pół minuty, ale warto go obejrzeć. Na uwagę zasługują świetnie odwzorowane fragmenty z samego Call of Duty 4: Modern Warfare. Gdyby powstała taka pełnometrażowa produkcja...
Brawo dla autora za umiejetnosc czytania ze zrozumieniem... Jak byk pisze ze to trailer ! sam film nie jest oparty tylko na CoD 4 bo w samym trailerze widac sceny z MW2 i chocby znanego nam generala ktory wystepuje tylko w MW2...
 

BioPower

Użytkownik
Użytkownik
lol2

filmik spoko wszystko ok ale czemu to jest ze starych wersji kazdy sie czajil na filmik ktory zapowie nowego coda a tu kapa
 

hashpl

Banned
Dokladnie tak jak napisal lumpek993, tam sa sceny oparte i COD4 i z COD6 i przede wszystkim JEST TO TRAILER ! Wiec niech ci wszyscy krytycy dadza se na wstrzymanie do czasu az wyjdzie full.Tak na marginesie smiac sie chce z niektorych, ktorzy mysleli ze po takiej "promocji" i kampanii reklamowej na stronie, autorzy wydali taki sh*t, a to tak naprawde przedsmak co nas czeka
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
wielkie halo o jeden fanowski filmik.. do wielu produkcji powstają fanowskie filmy, o wiele lepsze niż ten (np HL) i nikt z tego nie robi sensacji, bo dobre filmy sprzedają się same. jestem zawiedziony.
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Ogólnie fajny i już kilka razy obejrzałem :) wolałbym jednak ujrzeć jakiś film który wejdzie do kin, nie żaden FPS filmowy tylko zwykły film, jakby dobry reżyser i ekipa się za takie coś wzięła, postacie by dobrze dobrali to nic tylko lecieć do kina...
Jestem ciekaw co z tym MW3...
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom