Flash FAT & SLIM / RGH [Białystok] i okolice

dawid813

Użytkownik
Użytkownik
Szybka i profesjonalna obsługa . Polecam
 

matekboss

Świeżak
Świeżak
Profesjonalna obsługa. RGH działa znakomicie. Po prostu fachowiec, nic tylko polecić :)
 

Ankoholik

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
zapraszam
 

zaki0991

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Polecam szczerze, już druga konsolka z RGH od Kolegi, wszystko działa bez problemów szybkie bootowanie, naprawde godny polecenia :)
 

dziarkos14

Banned
Świetny kontakt, szybkie bootowanie, no normalnie cud miód i orzeszki ;) Polecam !!
 

Rysi3k95

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Konsola po zabiegu, wszystko jest w jak największym porządku, szybka robota. POLECAM.
 

rafal1927

Świeżak
Świeżak
wszystko szybko sprawnie i uczciwie polecam raz jeszcze:)
 

Endrju91

Użytkownik
Użytkownik
LT u dziewczyny śmiga elegancko. Ja na pewno zgłoszę się z konsolą po RGH! 10 minut roboty, można pogadać, pożartować, polecam!
 

Ankoholik

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
RGH na Slimach z dashem pow 15574 możliwe.

Zaczne robić po nowym roku
 

Endrju91

Użytkownik
Użytkownik
Spodziewaj się mnie po wypłacie. :D
 

Hollando

Banned
Pytanie do rgh .. Czy bez roznicy jaki dysk? Moze byc byle jaki ale zewnetrzny ?
 

Ankoholik

Xbox One
Xbox One
Pomocnik
Użytkownik
tak
 

mjetek

Użytkownik
Użytkownik
Robiłem RGH u ankoholika i wszystko śmiga tak jak trzeba. Konsola tylko raz włączała się te 30-45 sekund, a tak wstaje praktycznie od razu. Dodatkowo bardzo fajnie wytłumaczył co i jak działa. Po raz kolejny polecam ;p
 

har

Użytkownik
Użytkownik
polecam użytkownika Ankoholik. Dziś u niego zawitałem - Szybko, sprawnie i tanio. Konkretna i kompetentna osoba :)
 

keniek

Użytkownik
Użytkownik
POLECAM konsola po flasu działa cud miód... Ankoholik pomógł mi w nagrywaniu gier bo jakiś błąd mi wyskakiwał... 100% satysfakcji :)
 

marekgf

Świeżak
Świeżak
POLECAM ALKOHOLIKA KONSOLE przerobił mi na RGH w 2 godziny. Wszystko śmiga jak należy, jeszcze raz polecam i pozdrawiam ;)
 

d2darkness

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak reszta klientów tak i ja wtrącę parę miłych słów :)
Konsola elegancko przerobiona super kontakt dodatkowo mój dysk przenośny przerobił bez problemu dorzucił parę gier na przetestowanie i w dodatku po dotarciu konsoli dostałem telefon czy wszystko ok etc. no SUPER !!!
Przerabiajcie tylko u niego ! :)
 

Pindoll

Użytkownik
Użytkownik
Wszystko Ok ! Polecam tego pana. Dobry kontakt i pomaga w razie pytań ! ;)
 

malyksg86

Użytkownik
Użytkownik
dziś odebrałem konsolę od Ankoholika.... WOW !!! konsola działa jak marzenie, szybko bootuje, obsługa jest bardzo prosta, gierki łącznie z dlc śmigają jak marzenie !!! na prawdę świetny kontakt, bardzo przystępna cena i co najważniejsze świetny fachowiec, w poniedziałek wysłałem konsole dziś przyszła a że jestem na L4 więc czeka mnie kupa godzin zabawy.

jeżeli ktoś się jeszcze wacha nad przeróbką u tego Pana to niech się nawet przez sekundę nie zastanawia !

dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam !:joyous:
 

Endrju91

Użytkownik
Użytkownik
Polecam po raz drugi! RGH zrobione w dwie godziny, wszystko wyjaśnione w opór jak się zabrać do użytkowania, konsola bootuje 10-20 sekund. Jestem bardzo zadowolony!
 

Do góry Bottom