Flash LT 3 dla Benq

Samuel Kubarek

Użytkownik
Użytkownik
Witam...kiedys robilem flesha dla napedu hitaci i poszlo mi wsio ok...teraz mam pytanie czy benq tez tak latwo sie przerabia czy trza miec jakies dodatkowe urzadzenia??? czy wystarczy komputer i podlacznie napedu pod sata oraz czy wsio zrobie na junglerflasher????

Jest jakis poradnik do tego bo szukam i nic nie widze oraz skad mam pobrac LT3 pod moj naped Benq???
 

kmes.serwis

Użytkownik
Użytkownik

Samuel Kubarek

Użytkownik
Użytkownik
Jak sprawdzic czy kontroler mam dobry by wgrywac flahsa???czy na lapku to zrobie??? (mam wejscie sata z boku)
 

Baloon 360

Użytkownik
Użytkownik
Jak JF będzie widział napęd to zrobisz Flasha .
 

Samuel Kubarek

Użytkownik
Użytkownik
Jeszcze mam jedno pytanie...bo mam zamiar wgrac lt3 na Benq i moje pytanie brzmi czy beda chodzic gry na XGD3 bo doczytalem sie ze : Nie da się odpalić gier XGD3 na spoof'owanym napędzie... o co tu biega i czy bede mogl grac w gry xdg3 ????
 

misiek12m

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli masz spoof napędu to raczej nie pograsz..

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
 

Samuel Kubarek

Użytkownik
Użytkownik
Skad mam wiedziec ze jest spoof naped???jak to mam sprawdzic??? A tak wogole jak wgrywa sie flasha to sie tam cos naciska SPOOF... sorry za glupie pytania ale dawno nie mialem z tym doczynieni a widze ze bardzo sie pozmienialo...:(
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Data produkcji konsoli?
 

Samuel Kubarek

Użytkownik
Użytkownik
Narazie wiem ze 2008r...konsolo idzie do mnie poczta a ja sie przygotowuje do przerobki ale coraz bardziej nie kapuje tego...przedtem mialem naped hitaci i nie bylo tyle problemow a teraz jakies lt2 lt3 nie mam pojecia co wgrywac i jak to najlepiej zrobic...
 

kmes.serwis

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli chcesz, żeby wszystko było ok to nie możesz mieć wymienionego napędu na inny niż był zamontowany fabrycznie.
 

Samuel Kubarek

Użytkownik
Użytkownik
Czyli wszystko sie okaze jak podepne naped do kompa...jungler powinien pokazac czy jest spoof czy cus takiego???Jezeli nie to wgrywam lt3 i powinny chodzic xgd3???Jezeli naped jest inny to tylko wymiana?? :( Ale gry oprocz xdg3 pojda???
 

Samuel Kubarek

Użytkownik
Użytkownik
Dostalem konsole...okazuje sie ze to nie Benq tylko LiteOn...czy dam rade to sam przerobic????
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Dostalem konsole...okazuje sie ze to nie Benq tylko LiteOn...czy dam rade to sam przerobic????
jak masz pmt lub starego ixtreme w napedzie to tak
 

Samuel Kubarek

Użytkownik
Użytkownik
jak masz pmt lub starego ixtreme w napedzie to tak
A jak nie mam to nie dam rady zrobic????xbox oryginal jest...
 

madluxx

Użytkownik
Użytkownik
A jak nie mam to nie dam rady zrobic????xbox oryginal jest...
Po twoich postach wnioskuje ze albo bardzo długo ,ale to bardzo długo nie miałeś z tym do czynienia albo robisz to pierwszy raz. Proponuje odpuść to sobie bo jeszcze cie ten flash po kieszeni pociągnie.
 

Samuel Kubarek

Użytkownik
Użytkownik
Po twoich postach wnioskuje ze albo bardzo długo ,ale to bardzo długo nie miałeś z tym do czynienia albo robisz to pierwszy raz. Proponuje odpuść to sobie bo jeszcze cie ten flash po kieszeni pociągnie.
z 2 lata temu sie tym bawilem i nawet kilka kosnsol przerobilem...teraz widze ze juz sie tak nie da...czy 80zl za przerobke to duzo???czy szukac gdzies indziej?
 

onn125

Użytkownik
Użytkownik
Zdedycowanie za dużo. Nie dawaj więcej niż 30-50 zł za samą usługę.
 

madluxx

Użytkownik
Użytkownik
Zdedycowanie za dużo. Nie dawaj więcej niż 30-50 zł za samą usługę.
Tak jak kolega pisze wyżej, ta usługa nie jest warta wiecej w dobie takiej konkurencji.
 

Samuel Kubarek

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak kolega pisze wyżej, ta usługa nie jest warta wiecej w dobie takiej konkurencji.
Przerobilem za 30zl sprawdzane na miejscu i dziala...teraz pytanie takie czy np moge grac w fife 2012 przez neta czy zbanuja mi konsole???
 

onn125

Użytkownik
Użytkownik
Szanse na bana są bardzo małe.Wielu znajomych gra na LT+ 3.0 i nikt nie ma bana.Co do fify 12 to będziesz potrzebował tzw "Online Pass" do grania.Możesz go zakupić na allegro albo za punkty w markecie w Xbox Live
 

Do góry Bottom