Flash LT 3 dla Benq

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Przerobilem za 30zl sprawdzane na miejscu i dziala...teraz pytanie takie czy np moge grac w fife 2012 przez neta czy zbanuja mi konsole???
Jak będziesz miał sprawdzoną kopie dobrze wypaloną to nie przejmuj się banem.
 

Samuel Kubarek

Użytkownik
Użytkownik
Jak będziesz miał sprawdzoną kopie dobrze wypaloną to nie przejmuj się banem.
Ale czy jest roznica czy wypalam zwykla nagrywarka czy ta taka specjalna???czy jak wypale zwykla na DL to smialo moge prubowac grac online?
 

mataman

Użytkownik
Użytkownik
Nie.
 

madluxx

Użytkownik
Użytkownik
Tylko kopie wypalonie Lite-on iHas versja B z odpowiednim firmware'em (LT MAX bodajże ) daje kopie 100 % i 1:1
 

Samuel Kubarek

Użytkownik
Użytkownik
Tylko kopie wypalonie Lite-on iHas versja B z odpowiednim firmware'em (LT MAX bodajże ) daje kopie 100 % i 1:1
Ile taki naped kosztuje oraz czy dam takie cos sprawic w laptopie???bo tylko lapka mam ;/
 

madluxx

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem czy do lapka jest taki Lite-on ale do normalnej skrzyni taki naped kupisz juz za 80 zł.
 

Samuel Kubarek

Użytkownik
Użytkownik
A teraz pytanie z innej beczki...kolega ma lite-On przerobiony na LT2.0 i chce teraz Lt3.0 czy musi oddac do przerobienia czy dam rady juz to sam zrobic?
 

onn125

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli nie ma usb probe niech odda do serwisu bo łatwo można napęd tak spalić.
 

Samuel Kubarek

Użytkownik
Użytkownik
Mam dylemat...bardzo chetnie pogralbym w Foreze 4 oraz inne gry przez xlive lecz do tego trzeba specjalnej nagrywarki...czy warto kupic sobie taka i czy dlugo to sie przyda bo M$ ciagle cos zmienia i szkoda wydawac 100zl jak zaraz moze sie nie przydac :/co o tym sadzicie??
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jeśli lubisz dużo grać to polecam rgh. Jeśli nie chcesz rezygnować z live to możesz zrobić dysk nand.

Wysyłane z mojego HTC Wildfire za pomocą Tapatalk 2
 

Samuel Kubarek

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli lubisz dużo grać to polecam rgh. Jeśli nie chcesz rezygnować z live to możesz zrobić dysk nand.

Wysyłane z mojego HTC Wildfire za pomocą Tapatalk 2
To sama nagrywarka liteon z tym burn cos tam, tylko jeszcze jakis dysk nand...czyli jak dobrze rozumiem trzeba zgrywac gry na dysk by pograc na live??bo sie juz pogubilem :/
 

Samuel Kubarek

Użytkownik
Użytkownik
Moglby ktos mi to wyjasniec tak po ludzku??czy sama nagrywarka czy jakies dyski :/ ????
 

Do góry Bottom