Flash Napędu - pytanie

tonyjaa

Użytkownik
Użytkownik
Mam flash XTREME5.3. Kilka dni temu podłączyłem konsolę do internetu, pograłem w kilka gierek (kopie) i nie dostałem bana, jednak teraz trochę się boję i zastanawiam się czy wgrać iXtreme v.1.4 do grania po necie czy zostać przy XTREME5.3 bo skoro przez kilka dni grania nic się nie stało to może już przestali banować?
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Flash Napędu - pytanie

Ja jakos nie mam odwagi zagrac online na swoim Xtreme. Korci mnie, ale sie powstrzymuje. Wiesz ogolnie kazdy krzyczal, ze nawet jesli nie grasz online a chodzisz po XBL z piratm w napedzie przy Xtreme bana dostajesz od razu, ale czy ktos to faktycznie potwierdzil? Twoj przypadek mowi cos zupelnie innego. ;) Moze ten iXtreme to pic na wode? Moze poprostu M$ nie banuje i dal sobie czas, dajmy na to, do lipca, zeby zebrac w kupe wszystkie nr seryjne konsol i nagle masowo zbanuje wszystkich, tj. Xtreme i iXtreme? Kto wie jak to jest... Ja we wtorek jade wgrac iXtreme i dopiero wtedy sobie pociupie online, jakos mniej sie obawiam bana przy internetowy flashu, niz przy "zwyklym".
 

tonyjaa

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Flash Napędu - pytanie

No ja właśnie gdzieś czytałem, że wgranie iXtreme v.1.4 i tak nic nie da bo gry w które się grało na starym flashu zapisują się w biosie i nie da się tego wymazać.
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Flash Napędu - pytanie

"Ja jakos nie mam odwagi zagrac online na swoim Xtreme. Korci mnie, ale sie powstrzymuje. Wiesz ogolnie kazdy krzyczal, ze nawet jesli nie grasz online a chodzisz po XBL z piratm w napedzie przy Xtreme bana dostajesz od razu, ale czy ktos to faktycznie potwierdzil"

tak poczytaj scene bany sa za brak "patchy"

No ja właśnie gdzieś czytałem, że wgranie iXtreme v.1.4 i tak nic nie da bo gry w które się grało na starym flashu zapisują się w biosie i nie da się tego wymazać.

polega to na tym ze konsola jak widzi ze gra nie ma patchy to zapisuje w pamieci i podczas laczenia wysyla info do M$
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Flash Napędu - pytanie

To chyba nie tak. Ja sam grałem prawie rok na xtreme, później skończył mi się xlive (miech przed falami banów) więc grałem tylko na single. jakieś 2 miesiące temu reflash na ixtreme i grałem... Nawet juchy mówił że odpinanie kabla podczas flashu czy zmiana z xtreme na ixtreme nie grozi banem. Przynajmniej na razie.
 

tonyjaa

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Flash Napędu - pytanie

To co wogóle daje ten iXtreme skoro jak sie gra na spatchowanych kopiach to i tak nie ma bana?
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Flash Napędu - pytanie

Daje to że ukrywa pirata w napędzie.
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Flash Napędu - pytanie

ixtreme nie emuluje zadnych plyt to takie dodatkowe zabezpieczenie abys nie umyslnie nie wlozyl plyty bez patchy, na dodatek ma kilka bledow poprawionych w porownaniu do extreme 5.3 i fixuje kreon buga
 

Laska

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Flash Napędu - pytanie

Z tym banem to nie zrobili tego od razu tylko dodali cię na listę i pewnie za którymś razem spotka Cię kara
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Flash Napędu - pytanie

grzech1991 napisał:
ixtreme nie emuluje zadnych plyt to takie dodatkowe zabezpieczenie abys nie umyslnie nie wlozyl plyty bez patchy, na dodatek ma kilka bledow poprawionych w porownaniu do extreme 5.3 i fixuje kreon buga
Czyli co, na Xtreme i spatchowanych grach mozna grac bez obawy?
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Flash Napędu - pytanie

Nie, tylko na ixtreme.
 

grzech1991

Banned
Użytkownik
Odp: Flash Napędu - pytanie

cux teoretycznie tak, ale nie jestem tego do konca pewny, lecz powtarzam raczej tak
 

Do góry Bottom