• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Flash, Poznań, Serwis

kastamax

Świeżak
Świeżak
Zna ktoś jakiś serwis który flashuje X360 znajdujący sie w Poznaniu. Jeśli tak to podajcie namiary. Proszę o szybką odpowiedź

zincfe

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Flash, Poznań, Serwis

na mickiewicza znajdziesz tez ja dzis odebralem swoja konsole :p

mm120893

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja osobiście odradzam sklep na ulicy Dąbrowskiego. Sklep mieści się w bramie zaraz za rynkiem Jeżyckim. Obsługa niemiła za przerobienie konsoli z ixtreme 1.6 na lt2.0 chcieli 80zł i konsola nie jest przerabiana na miejscu tylko zawożona gdzieś w celu przeróbki (zostawiam dzisiaj odbieram jutro). W innych miejscach w poznaniu ta usługa kosztuje 40-60zł konsola jest przerabiana na miejscu i czekamy ok 30min. Nie jest to moja pierwsza przygoda z tym sklepem chciałem tam wymienić gry 2 za 1 miałem operation flashpoint i mortal kombat vs dc universe. chcialem je wymienic na gta 4(warte 40zl) pan chciał dopłatę zł poszedłem kawałek dalej do sklepu spectrum gdzie wymieniłem gry na batmana arkham asylum wartego 50zł. Polecam ten na górnej wildzie kupowałem tak kiedyś xboxa bardzo miła obsługa i wszystko ok

Melvin.FoX

Użytkownik
Użytkownik
msFormat - koles na Strzeszynie. Bardzo profesjonalnie - przerobka 60 zl od reki. Mozesz podskoczyc nawet wieczorem. Jesli by sie pojawil nowy LT+ to masz za darmo, a kazda ponowna aktualizacja LT 30 zl :)
Jak chcesz kontakt do niego to podbij na PW.

Do góry