Flash, Poznań, Serwis

kastamax

Świeżak
Świeżak
Zna ktoś jakiś serwis który flashuje X360 znajdujący sie w Poznaniu. Jeśli tak to podajcie namiary. Proszę o szybką odpowiedź
 

bogaty

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Flash, Poznań, Serwis

na bukowskiej jest sklepik rtv tam gosc robi flasha
 

zincfe

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Flash, Poznań, Serwis

na mickiewicza znajdziesz tez ja dzis odebralem swoja konsole :p
 

TNT

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Flash, Poznań, Serwis

gdzie jeszcze mozna przerobic w poznaniu? jakie sa ceny?
 

Philips84

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Flash, Poznań, Serwis

nie wwiem jakie ceny ale na 100% moge polecić jeden z lepszych sklepów z konsolami na Mickiewicza 18 :) sam tam kupilem odrazu przerobioną konsolke :)
 

ronin

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Flash, Poznań, Serwis

na grunwaldziej za rynkiem po prawej stronie w podwórku

oraz chyba na wildzie mam gg z namiarów 4793058
 

fankool

Świeżak
Świeżak
Dokładnie, Górna Wilda 72 :)
 

mm120893

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja osobiście odradzam sklep na ulicy Dąbrowskiego. Sklep mieści się w bramie zaraz za rynkiem Jeżyckim. Obsługa niemiła za przerobienie konsoli z ixtreme 1.6 na lt2.0 chcieli 80zł i konsola nie jest przerabiana na miejscu tylko zawożona gdzieś w celu przeróbki (zostawiam dzisiaj odbieram jutro). W innych miejscach w poznaniu ta usługa kosztuje 40-60zł konsola jest przerabiana na miejscu i czekamy ok 30min. Nie jest to moja pierwsza przygoda z tym sklepem chciałem tam wymienić gry 2 za 1 miałem operation flashpoint i mortal kombat vs dc universe. chcialem je wymienic na gta 4(warte 40zl) pan chciał dopłatę zł poszedłem kawałek dalej do sklepu spectrum gdzie wymieniłem gry na batmana arkham asylum wartego 50zł. Polecam ten na górnej wildzie kupowałem tak kiedyś xboxa bardzo miła obsługa i wszystko ok
 

Prymel

Użytkownik
Użytkownik
Ja robiłem we Wirach - firma ADEKOM.
Miła obsługa, szybko, sprawie, kawe nawet mają :p
 

Melvin.FoX

Użytkownik
Użytkownik
msFormat - koles na Strzeszynie. Bardzo profesjonalnie - przerobka 60 zl od reki. Mozesz podskoczyc nawet wieczorem. Jesli by sie pojawil nowy LT+ to masz za darmo, a kazda ponowna aktualizacja LT 30 zl :)
Jak chcesz kontakt do niego to podbij na PW.
 

amnesia

Użytkownik
Użytkownik
kolega o którym mówił Melvin to szynaboss z forum ;) ja również bardzo polecam, dojeżdża nawet do domu jak dopłacisz 10zł :p
 

Do góry Bottom