Format dysku twardego xbox 360

TobinFrost

Świeżak
Świeżak
Witam ! Zakupiłem używany dysk twardy 120 GB do starszej konsoli xbox 360 JASPER. Dysk jest niesformatowany , na pewnym poradniku przeczytałem jak wykonać taki format i jest napisane , że trzeba wpisać numer seryjny konsoli xbox 360. Nasuwa mi się pytanie , czy ten numer seryjny może być dowolnej konsoli do której zostanie wpięty używany dysk lub numer ten musi pochodzić od konsoli , z której został wypięty dysk.
 

Traffic

Xbox One
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Własny numer, tj. tej konsoli, do której obecnie podłączasz dysk
 

Remix27

Banned
W dashu masz ustawienie dane o konsoli
 

daait07

Świeżak
Świeżak
A co jeśli sformatowałem dysk przy konsoli xBox360 S i wpisałem numer seryjny a teraz chcę przełożyć dysk do xBox360 E i konsola go nie widzi. Co zrobić w takiej sytuacji ?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jesli jesteś pewny że zamontowany prawidłowo, znaczy że dysk jest zepsuty
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wpisywanie S/N to tylko zabezpieczenie by nie stracić danych przypadkiem np. dziecko ci nie sformatowało itd, dysk z X360 działa pomiędzy konsolami.
 

daait07

Świeżak
Świeżak
Na xBox S działa normalnie a E nie widzi go w ogóle. Dzwoniłem na infolinię i powiedzieli że muszę zgrać pliki systemowe bo sformatowałem dysk i podałem numer seryjny konsoli. Znalazłem pliki ale jak podłącze Pendrive to nie wyświetla się żadna aktualizacja.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Na xBox S działa normalnie a E nie widzi go w ogóle. Dzwoniłem na infolinię i powiedzieli że muszę zgrać pliki systemowe bo sformatowałem dysk i podałem numer seryjny konsoli. Znalazłem pliki ale jak podłącze Pendrive to nie wyświetla się żadna aktualizacja.
Jeśli dysk działa W innej konsoli i jesteś zdecydowanie pewny ze dysk wchodzi do końca w modelu E.
A) nie podłączona gniazdo na hdd
B) uszkodzone gniazdo hdd
C) uszkodzony przewód zasilający lub sata
D) uszkodzona konsola
Urządzając tylko serwis lub utrata gwarancji

Wysłane z mojego SM-G318H przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom