Xbox 360 Format Wideo nieobsługiwany

Nexsus

Świeżak
Świeżak
Witam,
zakupiłem całkiem nie dawno telewizor marki Philips, 46PFL8007K/12, zadowolony zawiesiłem go na ścianie itp. no i przyszła pora podłączenia X360, zadowolony podpinam kabel HDMI do telewizora, przełączam na odpowiedni kanał HDMI, wybieram etykiete i moim oczom ukazuje się "Format wideo nieobsługiwany" no i się zaczęło, zmieniałem dziesięć razy rozdzielczość w Xboxie, format z Panoramy na Normalny, w końcu dzisiaj również wyłączyłem wykrywanie ustawień przed pójściem do pracy i dalej wielkie nic. Dzwoniłem po wszelakich serwisach prywatnych telewizyjnych i nikt nie jest w stanie mi udzielić odpowiedzi CZEMU. Podłączałem minikomputer ACER Aspier Revo pod ten sam kabel HDMI co X360 i obraz z Acera ukazuje się. Z braku pomysłu postanowiłem napisać tu, może ktoś ma pomysł, lub miał podobny problem, kabel VGA dziś rano już zamówiony w rozpaczy i nerwach, ale zamówiony, oryginalny Microsoftu. czekam. Dla pytających, wykrywane ustawienie wyłączone, po tym jak wyłączyłem wykrywanie ustawień spróbowałem podłączyć X'a na ustawieniach 450p, panorama i dalej "Format wideo nieobsługiwany". Kombinacje RT+Y również robiłem. Dodam, że X360 na LG 55UH615V działa bez zarzutów jakkolwiek go bym nie podłączył. Telewizor również instalowałem od nowa, ale to też nic nie dało.

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Zmień gniazdo hdmi w tv

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka

Nexsus

Świeżak
Świeżak