Formatowanie pena z poziomu xboxa - z 2gb zrobiło się 1,3gb

kmg.al

Użytkownik
Użytkownik
Witam szanownych forumowiczów.
Przejdę do sedna sprawy, otóż nie mam w xboxie dysku co skazuje mnie na użycie pendrive'a 2gb. Jednakże gdy go sformatowałem z poziomu xboxa wykazał 1,3gb co jest niewystarczające do pobrania aktualizacji bfbc2 która zajmuje około 1,8gb. Więc pytanie, czy da radę sformatować pena tak by dał mi całą możliwą swoją zawartość i żeby działał w xboxie bezproblemowo? Czy też zostaje kupić nowego większego?
Z góry dziękuje.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
pozostaje zakup większego. ja też mam dysk niby 60 gb a pokazuje 54 z kawałkiem, to normalne :)
 

Specter

Użytkownik
Użytkownik
XBOX rezerwuje mniej wiecej 600mb na jakies swoje ****rele. Wiec jak podepniesz 2GB uzyksasz 1.3GB, podepniesz 8GB, bedziesz mial ok 7GB do dyspozycji itd
 

Art.13

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam 8gb i pokazuje mi 7,4gb
Mam do was pytanie jak sformatuje pena w x360 na największą dostępną pamięć(8gb) to czy wtedy będę miał do dyspozycji te 8gb np. w radiu lub na kompie
 

kmg.al

Użytkownik
Użytkownik
A nie można pobrać tej aktualizacji z kompa? Bo pena już zrobiłem, tylko nie wiem czy bedzie działał.
 

drfdr

Użytkownik
Użytkownik
Tak bardzo Ci szkoda wydać te 10 zł na nowego pena? Bedzie ciezko, ale jak chcesz to probuj ;)
 

kmg.al

Użytkownik
Użytkownik
@up

Znajdź mi pena 4gb za 10 zł. Ogarnij się, spytałem czy nie można z kompa. Nie masz odpowiedzi nie pisz w moim temacie!
 

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
PP3 Pendrive 4GB 4 gb Pamięć przenosna WYPRZEDAZ (1450156272) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy najtańszy.
Pendrive Kingston 4GB DT101 Walentynkowy HIT 4 GB (1450602560) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy ciut droższy Kingston
-,-
Jeżeli update jest w formie DLC to nie ma opcji wgrania przez kompa. Jeżeli w formie patcha - to musi być przystosowany pendrive do pracy z X360.
 

kmg.al

Użytkownik
Użytkownik
Ok, nie znalazłem tej aktualizacji, chyba dam sobie spokój. A z tymi pendrive'ami to jest tak, że wystawiają po 14zł ale popatrzcie ile za wysyłkę biorą. Porażka. Kupie gdzie indziej bo tam w tych linkach się po prostu nie opłaca.
 

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dlatego znaleźć jakiegoś ze swojej miejscowości i odebrac osobiście.
 

mixyr

Użytkownik
Użytkownik
zawsze system bierze z dysku, ja mam dysk 20gb, a po podłączeniu okazuje się że 13,9, więc wiesz ;]
 

ColoringWyso

Użytkownik
Użytkownik
&AiZo testowałeś te pendrivy do których wystawiałeś linki?
Ponieważ mam w domu 2 pendrivy obydwa 4 gb i gdy jeden sformatowałem do użytku konsoli , wszystko było git , a drugi wyskoczyło ostrzeżenie , że nie spełnia wymagań blebleble mogę z niego korzystać sciągać na niego dema itp , lecz mam wrażenie jakby na niego wszystko dłużej się sciągało.
Nawet gdy kumpel do mnie przyszedł , i graliśmy na tym pendrivie w fife demo to powiedział ,że dziwnie mu sie gra , tak jakby było opuźnienie.
Ja czegoś takiego nie zauważyłem.
 

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ten na którym występują problemu to pewnie no-name'owy syf. Na pendrive Kingstona raczej nie uświadczysz tego - mam 4gb i działa bez zarzutu.
 

schaolin360

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam 8gb i pokazuje mi 7,4gb
Mam do was pytanie jak sformatuje pena w x360 na największą dostępną pamięć(8gb) to czy wtedy będę miał do dyspozycji te 8gb np. w radiu lub na kompie
To co zarezerwujesz na xsie to już nigdzie indziej nie działa !
Jak masz np 4 gb to możesz sobie podzielić 2 dla siebie (np na mp3) i 2 dla xboxa
 

ColoringWyso

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli bym podłączył pena 16 gb , bo takiego zamierzam kupić , to ile miałbym pamięci użytkowej?
I czy w ogóle mógłbym na nim zapisywać gry (gta VI ,rdr itp?)
Generalnie chciałbym takiego pena używać jako hdd.
 

Specter

Użytkownik
Użytkownik
Teoretycznie jakies 15,2-15GB powinienes miec.
Mozesz uzywac takiego pendrive'a jako dysku
 

ColoringWyso

Użytkownik
Użytkownik
To dlaczego podpinając dysk 20gb ktoś na górze napisał , że ma 13 gb?
 

Specter

Użytkownik
Użytkownik
Nie 13 a 13,7. Poza tym xbox na dysku rezerwuje dodatkowe miejsce, chocby na emulator pierwszego xboxa, czego na pendrivach nie robi
 

ColoringWyso

Użytkownik
Użytkownik
Nie 13 a 13,7. Poza tym xbox na dysku rezerwuje dodatkowe miejsce, chocby na emulator pierwszego xboxa, czego na pendrivach nie robi
Wielka mi różnica 13 a 13,7
Ważne , że 6 gb znika ;/
 

Specter

Użytkownik
Użytkownik
I?
Dostales odpowiedz na pytanie, dlaczego na HDD "znika" 6GB, a na pendrive nie
 

Do góry Bottom