Forumowy Klub Forza Horizon [XbF]

hubi84k

Użytkownik
Użytkownik
W sumie masz rację. To po to właśnie wydaje się dużo więcej kasy na grę zanim jeszcze wyjdzie, bo ma się tą świadomość, że w czymś będzie się wyróżniać z tłumu, a tak to ktoś, kto kupi za rok grę i wyda 1/4 początkowej ceny będzie miał dokładnie to samo... Fakt jest też taki, że Turn 10 nie dołożył za dużo aut do zwykłej płytowej wersji (porównując Horizon z Motorsport 4) i próbuje się ratować dodatkami za które musimy niestety płacić. Na całe szczęście gra wyszła im na tyle dobrze (no może poza paroma niewidzialnymi przeszkodami, betonowymi krzakami i turbo krawężnikami :p ;) ), że jakoś przymykam oko na te wydane punkty na dodatki :)


A z innej beczki: dobry motyw dla właścicieli 3D TV z funkcją dual play lub podobnych z tą samą zasadą odtwarzania (szkoda że FH nie ma split screen-a :/ ) http://www.youtube.com/watch?v=ri-JQAcXGV4
a to prosty sposób jak to samemu zrobić w przypadku okularów LG :) http://www.youtube.com/watch?v=kcm_Ir6uWiE

Zabieram się do roboty :D
 

jendrke

Świeżak
Świeżak
Oby tylko nie doszło do tego, że następna cześć Forzy wyjdzie w surowej wersji z jednym samochodem w garażu, a wszystkie inne będą w:
season pass, vip pass, car pack 1, porsche pack, lambo pack. Horizon ok, ale F4 jako najpopularniejszy symulator na rynku, mógłby udostępniać więcej aut w wersji free ;/
 

Ti9er PL

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
To chyba szykuje sie kolejna Ekskluzywna paczka kwietniowa z samochodami sygnowanymi Top Gear
Kliknij TU
 

hoshi

Użytkownik
Użytkownik
za cenę dlc kupiłbyś niejedną grę... bezsens!
 

KubaFreeStyle

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Stwierdzam, że M3 na pewno kupi ten pakiet :D

EDIT: A jednak nie, akurat to auto jest za darmo :)
 

hubi84k

Użytkownik
Użytkownik
^Też o M3 pomyślałem jak zobaczyłem trailer nowego pack-a :) szkoda, że nie wypuścili żadnego z aut na które ja czekałem czyt. Mitsubishi Eclipse GSX II-gen, Nissan 200SX S14, Mitsubishi Evo VII, VIII lub IX (wiem, że jest w Rally ale Rally pack jak dla mnie nie wart MSP), Nissan Skyline GT-R R33, 1999 Honda Civic Si Coupe i paru innych legend japońskiej motoryzacji. Chyba na trochę z sentymentu do FM3 wrócę :)
 

RevoCent

Użytkownik
Użytkownik
Ktoś wie ile kosztuje ten nowy pakiet samochodów Top Gear?
 

hubi84k

Użytkownik
Użytkownik
na pewno standardowo 400 MSP
 

RevoCent

Użytkownik
Użytkownik
Myślicie że warto go wziąć? ;>
 

hubi84k

Użytkownik
Użytkownik
szczerze mówiąc to z niego podoba mi sie najbardziej BMW M3 ale KubaFreestyle mówi że będzie darmowy :) Aston też ciekawie wygląda ale mam już kilka fajnych Aston-ów z innych DLC więc ten pack sobie odpuszcze
 

Ti9er PL

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Kolejne wyzwanie miesiaca ukazalo swiatlo dzienne "Barn Find: Shelby Daytona" tor -> masz 24 godz aby przejechac, to wyzwanie i otrzymac Unicorn.
Po przejechaniu toru mozesz zaglosowac na auto pod tym linkiem:
Forzamotorsport.net Forums - Rivals Event of the Day Unicorn Vote
 

hoshi

Użytkownik
Użytkownik
fajny filmik. ja niestety do czerwca nie pogram bo w mieszkaniu w zamościu mam taki net, że szkoda gadać. umowa właścicielowi kończy się niedługo więc pomyślimy o czymś normalnym.
 

KubaFreeStyle

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Hoshi, przeprowadziłeś się do Zamościa?
 

hoshi

Użytkownik
Użytkownik
pracuję tutaj i mieszkam kilka dni w tygodniu.
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
siemka panowie z chęcią bym się do was dołączył by z wami jeżdzić jakieś specjalne wymagania by można było dołączyć do klubu??
 

Krzysztof Cendrowski

Świeżak
Świeżak
Witam
Też bym znalazł ostoje tylko gram przeważnie po polnocy do jakies 4 :) xbl ceniek83
 

daniutek0987

Świeżak
Świeżak
Witam czy przyjęli byście mnię do klubu ?? Bo Samemu to nudno :semi-twins:
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam czy przyjęli byście mnię do klubu ?? Bo Samemu to nudno :semi-twins:


kolego z tego co przeglądam ten temat to jakoś jest zero odzewu
 

Ti9er PL

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
kolego z tego co przeglądam ten temat to jakoś jest zero odzewu
Odzew idzie z odsiecza :) Jesli chcielibyscie dolaczyc do naszego klubu przejedzcie na Festival do "Klub samochodowy" i wyslijcie zgloszenie, do XbF.
Czesto bywam wiec mozemy wspolnie pojezdzic.
Zapraszam do gry... moj GamerTag: Ti9er PL
W takim razie do zobaczenia na trasach w Kolorado :)

PS. Ten temat, co czytales jest odpalony juz jako 2gi. Poprzedni temat zostal przeniesiony do archiwum i jest tutaj :)
http://xboxforum.pl/liga-xboxforum-pl-232/archiwum-forumowy-klub-forza-horizon-148535/
 

Do góry Bottom