Forumowy kubek

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Dostalem wycene i szok! Przy zamowieniu 50 sztuk jeden kubek wynosi 14,95 zł netto do tego koszty przygotowania 595,00 zł netto. Wiec ta firma odpada, koszt kubka wynosi ponad 30zł a gdzie wysyłka. Szukam innej.

// napisałem do kilku innych i zobaczymy teraz z zapytaniem o czarny kubek z logo


tylko sie zastanawiam czy jedno duze log przez caly kubek czy np. dwa mniejsze po bokach?
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Dostalem wycene i szok! Przy zamowieniu 50 sztuk jeden kubek wynosi 14,95 zł netto do tego koszty przygotowania 595,00 zł netto. Wiec ta firma odpada, koszt kubka wynosi ponad 30zł a gdzie wysyłka. Szukam innej.

// napisałem do kilku innych i zobaczymy teraz z zapytaniem o czarny kubek z logo


tylko sie zastanawiam czy jedno duze log przez caly kubek czy np. dwa mniejsze po bokach?
Jedno duże logo fajniejsze będzie :)
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
...też wydaje mi się że jedno duże będzie lepsze......
.....no to szukaj......liczymy na Ciebie:)
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Zdecydowanie jedno wielkie, nieźle sobie cenią jakieś kubki heh..
 

veins

Użytkownik
Użytkownik
Chyba o coś takiego większości chodziło...
MAGICZNY FOTO KUBEK KUBKI FOTOKUBEK Z LOGO GRAFIKĄ (1784145113) - Aukcje internetowe Allegro
Czarny, "magiczny", po zalaniu pojawia się np. logo xboxforum... :D
17.99zł + przesyłka... :>
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Chyba o coś takiego większości chodziło...
MAGICZNY FOTO KUBEK KUBKI FOTOKUBEK Z LOGO GRAFIKĄ (1784145113) - Aukcje internetowe Allegro
Czarny, "magiczny", po zalaniu pojawia się np. logo xboxforum... :D
17.99zł + przesyłka... :>
Myśle że taka cena może być, jednak wolałbym żeby po zalaniu co najwyżej zmieniał kolor np. z czarnego na biały lub na odwrót, a nie dopiero pojawiał się napis, bo u mnie nie będzie służył do spożywania napojów tylko do 3mania długopisów itp:p
....już nawet wiem gdzie go postawie:)
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
Zrobcie liste userow i juz...jestem za

Wysłano z GT-I5700 z użyciem Tapatalk
 

Kris89

Użytkownik
Użytkownik
koleszka sprzedaje takie rzeczy na allegro, napisze jutro po ile by wyszlo. pozatym mysle ze bylo by lepiej jakby zostala wystawiona aukcja na allegro dla userow i kto by chcial to by kupil. bez sensu jest zamowic np 50 sztuk, bo ten kto zamowi nie bedzie wysylal na swoj koszt kazdemu.
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Znacie jakieś konkretne firmy które się czymś takim zajmują jak kubki? Napisałem do kliku i echo :/
 

Kris89

Użytkownik
Użytkownik
pozwolilem sobie skorzystac z grafiki kilka postow wyzej, i przesylam zdjecia. jeszcze mozna zamowic przypinki.
Imageshack - 20110906150223.jpg
Imageshack - 20110906150238.jpg
Imageshack - 20110906150303.jpg
sorry za jakosc zdjec, ale robione telefonem na szybko

cena 10zl za sztuke + wysylka
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
@Up
Fajne i cenka przyzwoita, aczkolwiek czarne ładniejsze by było - ze starym logo :)
 

Kris89

Użytkownik
Użytkownik
kubek zrobilem dla siebie a ze podoba mi sie bardziej biale to takie zrobilem. jakby ktos chcial to mozna wystawic aukcje i nie ma problemu zrobic dla kilku userow
 

veins

Użytkownik
Użytkownik
Zależałoby mi na czarnym kubku... ;)
I najlepiej o pojemności powyżej 0.33l.
Jak widać, praktycznie każdy chce inny kubek, więc najlepiej będzie znaleźć kogoś sprawdzonego do indywidualnych zamówień...

Sent from my U20i using Tapatalk
 

Kris89

Użytkownik
Użytkownik
jakby co ja moge zrobic dowolny nadruk ale mam tylko taki maly kubiek i tylko bialy, chyba ze magiczny ;p ktory jest czarny a po zalaniu ciepla woda pojawia sie obrazek
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Aktualnie jestem na dobrej drodze. Znalazłem firmę i dogrywam ofertę.
 

norbert910

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Liczymy na ciebie:D
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
...coś ucichło
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Jeśli chodzi o kubki to tak. Aby zamówić min 100 sztuk musze mieć trochę funduszy a po wakacjach i brak. Cenga kubka z opakowanie gotowego do wysyłki (do końcowego klienta) będzie na poziomie 25zł + koszt wysyłki około 10zł. Tak więc cała zabawa wyjdzie 30zł. Jesteście w stanie tyle zapłacić za kubek?
 

bgszef!

Użytkownik
Użytkownik
Sory, ale skad Ty wziales ta cene? Wszedlem na pierwsza strone z googli i cena koncowa bez wysylki to 12zl. (za 100kubkow).
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Sory, ale skad Ty wziales ta cene? Wszedlem na pierwsza strone z googli i cena koncowa bez wysylki to 12zl. (za 100kubkow).
to sobie taki zamow ;)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom