Forza 3 drifting ?? co jak ? (zielony jestem)

bolo2213

Świeżak
Świeżak
Witam !
Mam kilka pytań dotyczące jak driftować w grze forza3 Proszę się powstrzymać od głupich komentarzy ze taki temat już był bo jakoś szukałem i nie znalazłem odpowiedzi.Prosił bym o odpowiedź ;P
1.Czy w grze jest jakiś tryb driftingu np. tak jak było w need for speed ze miało się wyścig driftingu i samochód sam się stawiał w zakrętach czy trzeba samemu się nauczyć tak jak w realu ??
2.Na jakim poziomie grać np. czy mieć wyłączone abs,kontorlę trakcji
3.Czy są dostępne w grze jakieś tory do ćwiczenia driftingu jak tak to gdzie w tym filmie YouTube - Forza Motorsport 3 Drifting S15
4.Czemu w trybie sezonu nie mam driftingów może z tego ze dopiero przeszedłem 8% gry ?
5.ogólnie proszę napisac mi jak zacząć przygodę driftera w grze forza 3

(nie przerabiam nie kradnę)
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
1.Czy w grze jest jakiś tryb driftingu np. tak jak było w need for speed ze miało się wyścig driftingu i samochód sam się stawiał w zakrętach czy trzeba samemu się nauczyć tak jak w realu ??
2.Na jakim poziomie grać np. czy mieć wyłączone abs,kontorlę trakcji
3.Czy są dostępne w grze jakieś tory do ćwiczenia driftingu jak tak to gdzie w tym filmie YouTube - Forza Motorsport 3 Drifting S15
4.Czemu w trybie sezonu nie mam driftingów może z tego ze dopiero przeszedłem 8% gry ?
5.ogólnie proszę napisac mi jak zacząć przygodę driftera w grze forza 3
1. W każdym wyścigu możesz sobie driftować :)
2. Ja mam kontrolę trakcji i stabilności wyłączoną do driftów
3. Fujimi Kaido - jest on na DVD 2 (którą instaluje się na dysku)
4. Nie wiem czy są konkretnie drifty ale w każdym wyścigu można sobie śmigać
5. Zakup dobre auto i ucz się driftować na Fujimi Kaido - wyłąćz kontrolę trakcji i stabilności ;)
 

mjetek

Użytkownik
Użytkownik
1.Konkretnego trybu nie ma. Mozna driftowac podczas wyscigu, czy probnej sesji.
2.Ja wszelkie systemy wylaczylem na samym poczatku, wiec zaden poziom nie jest potrzebny(wiecej kasy sie dostaje za wylaczone esp, abs etc). Wylaczasz to w zakladce Poziom Trudnosci, albo ulatwienia.
3.Ten tor jest płatny 400msp, nazywa sie benchmark. No chyba, ze masz Forze Ultimate Edition to masz wszystkie dlc itp juz w grze.
4.Trzeba spytac tworcow gry ;]
5. Z tego co pamietam w dziale Gry byl temat Forza 3 drift, ustawienia. Pomimo masy glupich postow mozna tam cos znalezc np ustawienia do 2-3 samochodow. Jak driftowac ? Zaciagajac reczny, albo strzelac ze sprzegla.
 

bolo2213

Świeżak
Świeżak
Ok.
Dzięki za odpowiedźi ;p

TEMAT ZAMKNIĘTY

(NIE PRZERABIAM NIE KRADNĘ)
 

Do góry Bottom