Forza 3, pytanie odnośnie DVD #2

AdrianSwr

Użytkownik
Użytkownik
Witam,
Mam zainstalowaną na dysku konsoli grę Forza 3, gra jest super jak dla mnie, ale jest jeden problem. Mam zainstalowaną tylko DVD #1 w wersji PL.
Moje pytanie brzmi; Czy DVD #2 które chciałbym doinstalować musi być również w wersji PL, czy może być w każdej innej wersji językowej?
Czy np. jak doinstaluję DVD2 z tej wersji: FORZA MOTORSPORT 3 2XDVD IDEA gra będzie po polsku, czy w ogóle nie da się zainstalować dwóch DVD od różnych wersji językowych?
Z góry dzięki za poświęcony czas. ;) Pozdrawiam, AdrianSwr.
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
o ile się nie mylę to każda forza sprzedawana w polsce ma język ojczysty :D
 

AdrianSwr

Użytkownik
Użytkownik
Nie o to pytałem.. Na aukcji którą podałem jest wersja eng, więc jak bym zakupił grę z tej aukcji i doinstalował tylko do pierwszego DVD [które już mam zainstalowane na konsoli] DVD numer 2 w tej wersji działałoby to normalnie, nie 'pogryzłyby' się one ze sobą? Nie zmieniłoby mi języka na eng?
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
"Na aukcji jest wersja eng"

Włożysz do konsoli i będzie po polsku. Jestem tego pewien.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Nie o to pytałem.. Na aukcji którą podałem jest wersja eng, więc jak bym zakupił grę z tej aukcji i doinstalował tylko do pierwszego DVD [które już mam zainstalowane na konsoli] DVD numer 2 w tej wersji działałoby to normalnie, nie 'pogryzłyby' się one ze sobą? Nie zmieniłoby mi języka na eng?
Nie, możesz śmiało instalować tylko pamiętaj że 2 DVD instaluje się z poziomu gry :)
 

Piotrek ELO

Użytkownik
Użytkownik
no w sumie to i racja bo na tej DVD2 są tylko trasy i samochody .
 

Do góry Bottom