Forza 3 to nie koniec możliwości Xboksa 360

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Gonzoo

Świeżak
Świeżak
to wszystko zależy od optymalizacji gry...studia tworzące więcej gier lepiej zoptymalizują grę niż studio które zaczyna lub nie zna sie na tym dobrze... dużo przykładów można zobaczyć na pc dużo dobrych gier z lepszą grafiką może chodzić lepiej niż gry brzydsze...to wszystko zależy od optymalizacji gry... a co do xboxa napewno będą gry wyglądające lepiej bo jestem pewien że to jeszcze nie jest 100% naszego x ;)
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie FM3 mogła by być szczytem możliwości 360tki. Po co komu lepsza grafika? W dzisiejszych czasach i tak wszystko wygląda świetnie w grach. Zresztą świetnie to tak jakby niedopowiedzenie. Przypomnijcie sobie czasy w których grało się w Mario. Grafika lipna, ale za to jaka grywalność. Siedziało się prze tym całymi godzinami. A teraz to tylko grafika i grafika, tylko już gracze "ze stażem" patrzą na grywalność i klimat w danej produkcji. Młodzi ludzie, którzy dopiero zaczynają zabawę z grami, którzy kupili jakże to wypasionego kompa za kosmiczną sumę pieniędzy, myślą, że jak super grafika to i super gra, bo wyciska im siódme poty ze sprzętu. W dzisiejszych czasach, przy sprzęcie za grube tysiące nie otrzymamy takiego obrazu jaki spostrzega ludzkie oko.
 

meczek

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli CryEngine nie pokaże czegoś co nas zadziwi, to już raczej nic zbytnio się nie zmieni. No i szkoda, że gry są tak krótkie...
 

vagner

Użytkownik
Użytkownik
Panie neo937, ja uważam zupełnie inaczej.

Dobrze pamiętam jak byłem mały, razem z kumplami zagrywaliśmi się we Froger'a. Dobrą grą był Również Airfix Dogfighter. Potrafiliśmy w to grać bez końca. Zawsze na co zwracalismy uwagę to to by gra działąłą płynnie. Na grafikę wogóle nie patrzyliśmy. Tak jak ja kiedyś, tak widze jak młodzi zagrywają się np. w takiego San Andreas(niestety) to tylko młucą, a w GTA jest tyle broni, a w GTA są takie, a takie samochody, a tu to, a tu tamto. Jarają się pierdołami które włożył deweloper do gry, pewnie się przytym nawet nie starając, zupełnie jak ja kiedyś, że w samolotach mogłem strzelać laserem. Młodszych te wszystkie pierdoły, rajcowąły i nadal rajcują, nie fakt "jak ten laser wyglada, ale fakt ze ten laser jest i co z nim można zrobić" Uważam ze od młodszych grafikę, bardziej cenią sobię starsi wyjadacze, którzy zobaczyli już to i owo, i woleli by zobaczyc to wszystko w lepszej oprawie. Wiedzą że co zobaczyc mieli to zobaczyli, dużo więcej w danej materii już nie uświadczą.

Do tematu, Forza napewno nie jest szczytem możliwości. Pan Dan Greenawalt dobrz mówi, to nie sprzęt a talen programisty tworzy grę taka jaka jest.
Niedługo CryEngine 3, Avatar w 3D. Jeszcze wiele przed nami.
 

Dawidek

Banned
Użytkownik
Az milo slyszec ze nasze xbox-ki potrafia jeszcze wiecej ; ]]
 

mic1225

Użytkownik
Użytkownik
Mi nie było to obce.... Od zawsze wiedziałem że można coś więcej wyciągnąć.
 

endriu1145

Użytkownik
Użytkownik
Nie do końca tak jest :)

Starzy wyjadacze, którzy wychowali się za czasów przed pegasus i po nie patrzą tak bardzo na grafikę:) Grafika jest ważna ale nie najważniejsza, ważniejsze jest to by był jakiś nowy pomysł, by fabuła była dobra, by gra nie była po paru godzinach tym samym tzw.monotonność jest strasznym wrogiem :) Znam dużo osób co mają takie same zdanie co ja ;) Może być to przez to, że już duużo widzieliśmy lub przez coś innego ale nowe gry w dzisiejszych czasach są bardzo łatwe, żadnych łamigłówek tylko przejście z punktu A do B, nie to co za starych dobrych czasów gdzie np. w RE liczyło się każdy nabój by przejść daną sekwencję, gdzie trzeba było sporo pomyśleć by coś zrobić, znaleźć itd. To nie to samo co dzisiaj ;)

A co do możliwości to nie wszystko :) Na pewno da się wykrzesać jeszcze sporo tylko to już zależy od twórców jak dobrzy są w tym i ile mają czasu :) mogę się założyć, że nie jedna nowa gra pokaże bardzo ładną grafikę ale czy pokaże życie ? hmm zobaczymy
 

spo21

Świeżak
Świeżak
Zobaczymy,jak będzie wyglądać FF XIII na Xboxa w porównaniu z PS3.Ta gra może wycisnąć z Xboxa wszystkie soki.Ale jak narazie czekajmy na Forze 3 i cieszmy się świetnymi furami.
 

monias

Użytkownik
Użytkownik
Zależy jak oceniać tą "moc", czy chodzi o uzycie procesora, czy o to co pokaże się na ekranie. Jeśli chodzi o użycie CPU to prawie zawsze jest ono na 100%, nawet sam twórca F3 to powiedział... a to że F3 wygląda lepiej, to dzięki umiejętnościom programistów :)

Sami wiecie że nieraz źle napisany 3mb programik potrafi zamulić kompa i wykorzystywać procesor(czy 1rdzeń) w 100%.. tak samo jest tu
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Wyciagnijmy wniosek - nie wyciskajmy 100% z konsoli , bo to jest prawie ze niemozliwe , zawsze mozna wyciagnac wiecej jesli sie chce. Wycisnijmy 100% z developera! To od niego zalezy jak gra bedzie wygladac , jak bedzie sie grac. Jezeli sie postara to zrobi naprawde ladna gre , przyklad? Shadow Of The Colossus na PS2 , God Of War 2 , Star Fox na GC , Crash Bandicoot na PSX , God Of War : Cahins Of Olympus na PSP , przykladow jest wiele , a sprzet wcale nie byl taki mocny.
 

wcichy

Świeżak
Świeżak
Napewno widzieliście nowy filmik z rozgrywki MP bad company 2. Jak dla mnie rewelacja. Ulepszony silnik frostbite i model zniszczeń. Wszystko tam wygląda jak dla mnie świetnie. Zobaczcie ile tam akcji w czasie rzeczywistym w super jak dla mnie grafice. Więc wydaje mi się że taki BC2 bardziej ryje bebechy Xa grając niż F3 w której tak naprawde o wiele mniej sie dzieje podczas rozgrywki.
 

Palik

Użytkownik
Użytkownik
Hmm... Pomyślmy przez chwile... Mamy rok 2009, konsola ma pochulać jeszcze do roku 2015. Teraz pomyślmy jak Micro$hit oraz producenci gier. No dobrze po chwili dochodzimy do następującego wniosku: W XXI wieku, każdy gracz oczekuje super, hiper, mega wypas grafy oraz fizyki, a więc stopniowo będziemy je ulepszać w grach, tak, aby około 2014 z konsoli wycisnąć ostatnie soki, na tym zarobimy. Wiem, że troche głupio napisane, ale chciałem to przedstawić obrazowo. Nie logiczne byłoby pokazanie całej mocy sprzętu już teraz. Tyle ode mnie. Oczywiście rzeczywistość może być inna, to tylko moje osobiste zdanie :) ale na 99% tak jest .
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Zgadzam sie z przedmowca :D Dobra grafika to przede wszystkim sposob na wyciagniecie kasy. Nikt nie zrobi z kury znoszacej zlote jajka rosolu , bo to sie nie oplaca. Rosol bedzie jak kura sie juz zestarzeje i nie bedzie znosic jajek :p
 

Mizuro

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdaniem dobry chwyt marketingowy z "ziarenkiem prawdy".

Na przykładzie wielu konsol i gier różni dewelperzy udowadniali ,że z danego sprzętu da się wycisnąć więcej i więcej.
Ze 100% pewnością mogę powiedzieć ,że będzie nam dane zagrać w jeszcze nie jedną grę przy której będziemy wyskakiwać z kapci.
 

rusieknh

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Przecież Xbox 360 nie będzie "najnowsza" zabawką Microsoftu w 2015r....To kawal czasu i myślę ze rok 2012-2013 będzie rokiem nowego klocka.
 

babel77

Użytkownik
Użytkownik
tak trochę offtopując spójrzcie na fotelik do forzy 3 z Amazon.com

Amazon.com: Playseats Limited Edition Forza 3 Evolution Racing Seat: Sports & Outdoors
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom