Forza 3 vs GT 5: porównanie screenów

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

CwK Bialy

Banned
Użytkownik
Rzeczywiście w GT5 wygląda trochę tak jakby bardziej plastikowo, ale kamera jest lepsza.
 

methos23

Użytkownik
Użytkownik
GT5 ładniej wygląda... ale grafka to nie wszystko
 

m@lin

Użytkownik
Użytkownik
Warto też spojrzeć na to ile lat te gry powstają. FM3 -2lata a GT5 - 5lat jesli się nie mylę. Nie ma co narzekać panowie, myślę, że FM3 nas wciągnie.
Mały OT powstał w tym temacie odnośnie polityki sony i ms także propnuję założyć oddzielnym temat w innym dziale"sony vs. ms, x360 vs. ps3" coś w tym stylu ; p
 

stomil-olsztyn

Użytkownik
Użytkownik
Wg mnie najlepszy widok zza kiery ma teraz NFS Shift. Co do Forzy to jestem pewien, że spodoba się większości. Poza tym nie narzekajcie na tego Xboxa. Spójrzcie na ceny obu konsoli. Xbox zapewnia lepszą rozgrywkę. Mam obie konsole i jak dla mnie Xbox jest bardziej godny polecenia.
 

Orth

Użytkownik
Użytkownik
Ja powiem od siebie, nie jestem ani za jedną ani za drugą konsolą ale mam fm3 u siebie demko na konsolce i powiem wam szczerze że gierka nie wygląda aż tak źle jak na tych screenach, poza tym gt jest starsze od forzy, poza tym idąc na detale... na ps3 od razu widać że drzewa to płaskie jak wół sprity żywcem ze starych gier . (fota z Audi r8). Porównujecie na tych screenach nie jakoś gierki tylko lata pracy.
 

KonBoss

Użytkownik
Użytkownik
A Ja ostatnio powiem wam spostrzegłem mała różnice, miedzy kokpitem z dema, a kokpitem z pełnej wersji (ta którą jest w posiadaniu np: IGN). Pooglądajcie sobie filmiki na YouTubie. Kokpit wygląda duużo lepiej (mniej plastikowo) niże w demie ! które jest dostępne i na którym porównywano fotki. Osobiście grałem w oba dema. Forza 3 zdecydowanie daje więcej frajdy muszę przyznać, ale to moje odczucie. Jeszcze dodam że nie rozumiem tej odwiecznej walki. Ten kto ma PS3 kupi GT5 ten co X360 Forze 3 proste. Po co to się kłócicie drogie dzieci ... nie wiem.
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Dziwia mnie stwierdzenia ze GT wyglada lepiej...

Patrzcie na calosc, a nie tylko na samochod - drzewa 2d, tak jak i tlo, rozmycie obrazu. Zeby nie bylo, widok z kabiny rzeczywiscie lepszy w GT :p
 

KrzQ

Użytkownik
Użytkownik
A ja tylko dodam że pojawiła się wystawka forza 3 ale wersja NTSC
 

CritiCalz

Użytkownik
Użytkownik
CwK Bialy, ja mam się nie kompromitować ? To ty za każdym swoim postem udowadniasz, że jesteś fanboyem Xa. Bądź przy swoim, ale zobaczysz kto wygra ten pojedynek (Forza 3 vs GT5). Zapominasz, że GT5P jest wczesną betą która została wydana rok bądź dwa lata temu, a demko Forzy nie dawno.
 

Shinnoq

Użytkownik
Użytkownik
Jedyne co moim zdaniem wygląda lepiej w GT5 to odbicia na samochodach. Ogólnie sama powierzchnia karoserii lepiej wygląda w GT5 (jakiś filtr ?). Cała reszta są to subtelne różnice i nawet ciężko mi ocenić w której grze wygląda to lepiej. Jak już ktoś wspomniał, grafika nie jest najważniejsza (ale jest ważna :p) i moim zdaniem grafa jest baaaaardzo przyzwoita w F3 (no chyba nie powiecie mi, że nie rozdziawiliście japy po odpaleniu dema).
 

PeniGrom

Banned
Użytkownik
Nie ma Co sie klucic...teraz kazdy kto nie ma PS3 bedzie poszkodowany bo tak czy inaczej w jakis sposob dorwą te Forze na X a nie beda mieli mozliwosci zagrania w GT5 i Ciagle sobie wmawiacie ze Forza jest lepsza zeby miec lepsza frajde z Gry ;) Taka jest Prawda ze GT5 pobije Forze....Nie oszukujmy Sie ;)
 

stomil-olsztyn

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma co spekulować. Jak obie gry wyjdą to się dowiemy co lepsze. Nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca. Grałem w oba dema i u mnie póki co forza wygrywa za symulacje jazdy bo w GT auto się zachowuje jakby opony z plastyku były.
 

KonBoss

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma co spekulować. Jak obie gry wyjdą to się dowiemy co lepsze. Nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca. Grałem w oba dema i u mnie póki co forza wygrywa za symulacje jazdy bo w GT auto się zachowuje jakby opony z plastyku były.
Dokładnie :)
 

CwK Bialy

Banned
Użytkownik
CwK Bialy, ja mam się nie kompromitować ? To ty za każdym swoim postem udowadniasz, że jesteś fanboyem Xa. Bądź przy swoim, ale zobaczysz kto wygra ten pojedynek (Forza 3 vs GT5). Zapominasz, że GT5P jest wczesną betą która została wydana rok bądź dwa lata temu, a demko Forzy nie dawno.
Myślisz? Tylko ja na swoje ostatnie posty mam argumenty ;)
Powiedziałem tylko tyle, że grałem w obydwie gry i jeśli chodzi o grafikę to samochody i kokpit (wraz z kamerą) bardziej mi się podoba w GT5P, a fizyka w FM3, a że to drugie jest ważniejsze wybieram Forze, czy to określa mnie Fanboyem? Khm... sorry dzieciaku.
 

CritiCalz

Użytkownik
Użytkownik
Z jakiego powodu nazywasz mnie dzieciakiem ? Gówno za przeproszeniem o mnie wiesz a się wypowiadasz. No comment, takie wyzwiska są szczeniackie i nie na miejscu. Weź w końcu pod uwagę daty wydania dema Forzy a wydanie GT5P.
 

hardin

Użytkownik
Użytkownik
Jakie forum takie argumenty...
 

Oliie

Użytkownik
Użytkownik
GT5 będzie ładniejsze, ale Forza będzie miała lepszą fizykę jazdy i te 720p i 60fps.
 

CritiCalz

Użytkownik
Użytkownik
GT5 też będzie w 60fps i w bodajże 1080p
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Porównując obydwa demka jak dla mnie Forza 3 jest lepsza ze względu na fizykę jazdy. Graficznie GT 5 może jest lepsze ale to niem aż tak dużego znaczenia i tak Forza 3 ładnie wygląda w porównaniu do Forzy 2
 

nowak122

Użytkownik
Użytkownik
Forza 3 robi na mnie wrażenie ma błędy jak każda gra ale nie takie, że nie ma modelu zniszczeń w GT5, samochody odbijają się od siebie jak piłka i nie ma w ogóle antyaliasingu w otoczeniu (np. drzewa). Takie są moje doznania w forzie 3 nie znalazłem takich aby je wypisywać. ;]
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom