Forza 3 vs GT 5: porównanie screenów

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

MARINO

Użytkownik
Użytkownik
A nie zauważyliście, że góry w forzie tworzy gra, a w GT5 to tylko zdjęcia??
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
Są i takie smaczki , jednak patrzac na ogol , to bardziej przyjazne dla mojego oka jest GT5.
 

Piesnababy

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
W GT5 bardziej podoba mi się pozycja za kierownicą (widać Kierownicę .)
I jakoś mniej poszarpane krawędzie są .
W forzy jest ładniejsze otoczenie ; x
 

KonBoss

Użytkownik
Użytkownik
W GT5 bardziej podoba mi się pozycja za kierownicą (widać Kierownicę .)
I jakoś mniej poszarpane krawędzie są .
W forzy jest ładniejsze otoczenie ; x
Porównaj Demo Forzy 3 i pełną wersję (poprawiony kokpit)

W ogóle ten temat to Mega Offtop czemu to jeszcze nie zamknięte ?
 

sobel

Użytkownik
Użytkownik
Kokpit jest lepszy w Gt5 ale forza wygrywa w reszcie ale zobaczymy jak to będzie wyglądało w pełnych wersjach
 

strusic

Użytkownik
Użytkownik
Porównaj Demo Forzy 3 i pełną wersję (poprawiony kokpit)

W ogóle ten temat to Mega Offtop czemu to jeszcze nie zamknięte ?
Nie ma żadnej różnicy w kokpicie jak i zniszczeniach. Nic z tych rzeczy nie poprawili odkąd wyszło demo.
 

KonBoss

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma żadnej różnicy w kokpicie jak i zniszczeniach. Nic z tych rzeczy nie poprawili odkąd wyszło demo.
W takim razie jestem ślepy .... sorry. :rolleyes: ...

EDIT: Oo patrz niżej strusic jednak to nie mnie zawodzi wzrok. Uff
 

andryush

Użytkownik
Użytkownik
W FM3 jest opcja ustawiania odleglosci fotela kierowcy!!



"Anyone who feels down in the cockpit view, too far forward, you can change the seat position with a little trick. Is this in Forza Motorsport 3 in "My Profile" and then "multiple monitors". A setting of levels between the screens "your seat position changes. The higher is this value, the further back you sit."
Moim zdaniem 62 stopnie to wystarczajaco :D I tak to moze wygladac:

 

kuhar

Użytkownik
Użytkownik
no i teraz to porządnie wygląda :) wiedziałem, że turn 10 tak tego nie zostawi
 

OptiV

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdaniem polityka T10 i Japończyków jest zupełnie różna, jak ktoś wcześniej wspomniał Polyphony Digital nie wyda byle czego, będą robili Gran Turismo aż będzie idealne. A z kolei Turn 10 robiło forze na szybko(myśle,że Microsoft naciskał na studio,żeby szybko wydać gre) Pamiętam jak gdzieś widziałem porównanie GT5 P i Forzy 2...A tu już 3 część

W Gt5 nic się nie zmieniło od pierwszych częsci oprócz grafiki i liczby aut, gdyby grafika byla gorsza powiedzial bym że to gra z jakiegos automatu
 

CwK Bialy

Banned
Użytkownik
W FM3 jest opcja ustawiania odleglosci fotela kierowcy!!

Moim zdaniem 62 stopnie to wystarczajaco :D I tak to moze wygladac:

Genialna wiadomość. Dzięki ziom.. trochę mnie uspokoiłeś ;)
 

SzpadyzorPL

Banned
No , teraz wygląda lepiej niż gran cienisno 5 ;]
 

eekz

Użytkownik
Użytkownik
te jak to nazywasz gran cienisno zje zapewne forzę nieprzegryzając. bądźmy realistami.
 

SzpadyzorPL

Banned
To idź graj na swojej plej stecyjce w gran cienisno demo , bo pełna wersja wyjdzie mozna za 10 lat i będzie słabiutka ;]
 

OptiV

Użytkownik
Użytkownik
To idź graj na swojej plej stecyjce w gran cienisno demo , bo pełna wersja wyjdzie mozna za 10 lat i będzie słabiutka ;]
Po twoich dzisiejszych postach widze, że w szkole nie zadali nic do domu....
Czy zawsze w weekend,musi się logować tylu nastolatków:p A tak dla twojej wiadomości demo Gran Turismo, czyli Gran Turismo 5 Prologue wyszło już rok temu, i już wtedy biło Forze graficznie i odwzorowaniem modeli aut.Nie mówie, że forza jest słaba, bo jest naprawdę dobrą grą.


PS. Idz pobiegaj,poucz się troche, może ci przejdzie
 

nowak122

Użytkownik
Użytkownik
forza jest dobrą grąjak i gt 5, nie trzeba zaraz się wyzywać. Mam xboxa ale to nie znaczy, że Gt5 do gówno. Chętnie bym w tą giere pograł, ale narazie nie mam kasy na ps3. Poczekamy do premiery GT5 na pewno będzie to dobra gra, szkoda że tak puźno wyjdzie ;/
 

eekz

Użytkownik
Użytkownik
To idź graj na swojej plej stecyjce w gran cienisno demo , bo pełna wersja wyjdzie mozna za 10 lat i będzie słabiutka ;]
niestety dla twojej informacji nie mam ps3 - a szkoda, bo dla GT5 czy tez GOW3 warto by było. Każde GT było idealne i jestem pewien, że z GT5 nie będzie inaczej. Forza nie jest zła, ale przez takich idiotów jak ty odechciewa mi się w nią grać. To tyle jeżeli chodzi o moje posty w tym temacie.

Podsumuję jedynie swoje odczucia co do forzy3
grafika 8/10
gameplay 8/10
muzyka - to mnie akurat w takich grach nie interesuje :D

Polecam forzę, ale nie stracę dla niej głowy. eot
 

SzpadyzorPL

Banned
OptiV ty nastolatku będziesz mi mówić co mam robić ?? tam zmien w opcjach na 16 bo pewnie tyle masz a nie 19 ... ja pobiegam itd i mi pomoże , a tobie nawet lekarz nie pomoże ;]
 

gomatekgo

Użytkownik
Użytkownik
Panowie. Po kij porównywać dwie gry? W ogóle jak można bete porówywać do fulla forzy 3. Chore. Obydwie gry są rewelacyjne to jest GT5 będzie jak wyjdzie. I nie porównujcie fizyki bo to się zmieni jeszcze i będzie super. Bez sensu temat. To tak jak porównywać graficznie gry oglądając gameplaye na youtube.
 

OptiV

Użytkownik
Użytkownik
OptiV ty nastolatku będziesz mi mówić co mam robić ?? tam zmien w opcjach na 16 bo pewnie tyle masz a nie 19 ... ja pobiegam itd i mi pomoże , a tobie nawet lekarz nie pomoże ;]
No pięknie masz 21lat:)o) a jeszcze nie nauczyłeś się podstaw kulturalnej dyskusji? Jesteś osobą pełnoletnią to nie zachowuj się jak dziecko,to ,że komuś podoba się bardziej Gt5 od Forzy to jest jego prywatne zdanie.
Żal mi takich ludzi,jak nie umiesz się kulturalnie wypowiadac, to sie nie wypowiadaj, tak będzie lepiej dla forum,ponieważ nie potrzebujemy tutaj takich ludzi jak ty. Nie chce mi się przetaczać więcej argumentów, bo z tobą to i tak nie ma sensu:D
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom