• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Forza 3, zmiana strony fotela

krecebeke

Użytkownik
Użytkownik
Witam, czy jest możliwość przestawienia fotela na stronę jedyną i słuszną tj. prawą? W ustawieniach mam wszystko na Polske, konto też przeniesione, a w niektórych samochodach np. lancer X fotel kierowcy jest po prawej stronie - czy da rade go przerzucic?

Pozdrawiam

Arii

Użytkownik
Użytkownik
Witam ;) nie da się...chyba ;) W Lancerze jest po prawej stronie bo to pewnie wersja Japońska jest i nic z tym nie zrobisz :) nigdy się nad tym nie zastanawiałem ;) a w czym problem, że kierownica jest po lewej czy po prawej stronie? :)

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
Nie jest do zrobienia ot tak. Da sie, pewnie. Ciecia w piz*u i jeszcze troche ale da sie. Tylko, ze w forzy nie ma zdzicha z garazu - nici ze zmiany. ;)

krecebeke

Użytkownik
Użytkownik
chodziło mi w opcjach coś co za to odpowiada

jakiego cięcia? w całym swoim życiu nie słyszałeś o "przekładkach"? aż mi sie wierzyć nie chce

a dlaczego chce zmienić? bo odchudziłem go i tylko jeden fotel mam w środku i mnie to denerwuje jak biore sobie widok z tyłu

Arii

Użytkownik
Użytkownik
chodziło mi w opcjach coś co za to odpowiada

jakiego cięcia? w całym swoim życiu nie słyszałeś o "przekładkach"? aż mi sie wierzyć nie chce

a dlaczego chce zmienić? bo odchudziłem go i tylko jeden fotel mam w środku i mnie to denerwuje jak biore sobie widok z tyłu
A jak chcesz przełożyć kierownicę z jednej strony na drugą bez cięcia? ;)

Arii

Użytkownik
Użytkownik

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik

krecebeke

Użytkownik
Użytkownik
sami znawcy, a ja robiłem taką przekładkę w vectrze i a4, chciałem ci pokazac ze nic nie trzeba ciąć, po co miałem wklejać reflektory i inne pierdoły? Temat do zamkniecia

Do góry