Forza 3, zmiana strony fotela

krecebeke

Użytkownik
Użytkownik
Witam, czy jest możliwość przestawienia fotela na stronę jedyną i słuszną tj. prawą? W ustawieniach mam wszystko na Polske, konto też przeniesione, a w niektórych samochodach np. lancer X fotel kierowcy jest po prawej stronie - czy da rade go przerzucic?

Pozdrawiam
 

Arii

Użytkownik
Użytkownik
Witam ;) nie da się...chyba ;) W Lancerze jest po prawej stronie bo to pewnie wersja Japońska jest i nic z tym nie zrobisz :) nigdy się nad tym nie zastanawiałem ;) a w czym problem, że kierownica jest po lewej czy po prawej stronie? :)
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
A w realu da się zmienić ot tak kierownice z lewej strony na prawą?...
 

Arii

Użytkownik
Użytkownik
A w realu da się zmienić ot tak kierownice z lewej strony na prawą?...

Zawsze można pojechać do Pana Zdicha na warsztat ;) on sobie na pewno poradzi :)
 

bgszef

Banned
A w realu da się zmienić ot tak kierownice z lewej strony na prawą?...
Ot tak moze nie, ale ogolnie jest to do zrobienia ;)
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Witam, czy jest możliwość przestawienia fotela na stronę jedyną i słuszną tj. prawą? W ustawieniach mam wszystko na Polske, konto też przeniesione, a w niektórych samochodach np. lancer X fotel kierowcy jest po prawej stronie - czy da rade go przerzucic?

Pozdrawiam
Nie da rady
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
Nie jest do zrobienia ot tak. Da sie, pewnie. Ciecia w piz*u i jeszcze troche ale da sie. Tylko, ze w forzy nie ma zdzicha z garazu - nici ze zmiany. ;)
 

krecebeke

Użytkownik
Użytkownik
chodziło mi w opcjach coś co za to odpowiada

jakiego cięcia? w całym swoim życiu nie słyszałeś o "przekładkach"? aż mi sie wierzyć nie chce


a dlaczego chce zmienić? bo odchudziłem go i tylko jeden fotel mam w środku i mnie to denerwuje jak biore sobie widok z tyłu
 

Arii

Użytkownik
Użytkownik
chodziło mi w opcjach coś co za to odpowiada

jakiego cięcia? w całym swoim życiu nie słyszałeś o "przekładkach"? aż mi sie wierzyć nie chce


a dlaczego chce zmienić? bo odchudziłem go i tylko jeden fotel mam w środku i mnie to denerwuje jak biore sobie widok z tyłu
A jak chcesz przełożyć kierownicę z jednej strony na drugą bez cięcia? ;)
 

krecebeke

Użytkownik
Użytkownik
 

Arii

Użytkownik
Użytkownik

To ja Ci powiem :) że aby zrobić przekładkę musisz niestety rozcinać blachę :)

I co mi po tych linkach? kawałek plastiku i co dalej? może na tej podstawie wywnioskowałeś, że aby zrobić przekładkę musisz sobie kokpit wymienić i koniec roboty? ;)
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Hehe no brak slow, wyobraźni nie masz czy jak ?
No i nie kazde auto da sie przerobic bo nie kazde ma przegrodę silnika symetryczna i potem nici z zarejestrowaniem auta bo producent moze nie dac zaświadczenia ze auto nadaje sie do przeróbki
 

krecebeke

Użytkownik
Użytkownik
sami znawcy, a ja robiłem taką przekładkę w vectrze i a4, chciałem ci pokazac ze nic nie trzeba ciąć, po co miałem wklejać reflektory i inne pierdoły? Temat do zamkniecia
 

qba567

Użytkownik
Użytkownik
Musisz wsiąść do auta z drugiej strony;)
 

Do góry Bottom