Forza 4 -2dvd i pendrive

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Zalozylem ten temat bo pewnie wiele osob ma taki problem..zeby w pelni cieszyc sie z gry potrzebna jest instalacja 2 dvd ktora ma dodatkowe auta autoviste itd... i teraz pytanie co maja zrobic ludzie ktorzy nie maja dysku..??
Wyczytalem ze przyda sie pendrive 8 giga... i ze mozna tam 2 dvd zainstalowac i podpiac do xboxa...
moze ktos obyty opisac jak to zrobic i czy to jest mozliwe wogole??
 

Darcik

Użytkownik
Użytkownik
WYstarczy pen 4gb. 2dvd waży 2,5gb.

Pena formatujesz w konsoli, podłączasz do pc, używasz Party Buffalo Drive Explorer 2.0.0.9 Download Xbox 360 FATX Hard Drive & USB Explorer aby wrzucić zawartość płyty numer 2 do katalogu content/000..

2dvd rozpakowujesz tym:
http://www.logic-sunrise.com/telecharger-151555-xbox-360-iso-extract-v06.html

+

MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service

EDIT: Albo jeszcze prościej, nie pomyślałem. Pena formatujesz w konsoli, odpalasz forze, wybierasz opcje 'zainstaluj dvd2' , wskazujesz pena i leci.
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
Pomalu bo sie pogubilem..
jak sformatowac pendrive w konosli?? w kompie wiem ale jak w konsoli...??
ten party buffalo drive..to rozumiem ze wkladam do kompa 2 dvd z forzy otwieram ten program i wskazuje te pliki do rpzerzucenia czy jak?? po rozpakowaniu tego programu nie ma instalki zadnej tylko jakies dziwne pliki sa...
I jak rozpakowac 2 dvd?? i co to za program ten z megauploadu??
Sorkiz e tyle pytan ale nie ogarniam
 

Darcik

Użytkownik
Użytkownik
Tak

W jaki sposób sformatować napęd flash USB jako urządzenie magazynujące dla konsoli Xbox 360. - Xbox.com

Kliknij ;formatowanie napędu flash usb;

Nie zawracaj sobie głowy party buffalo i resztą. Wystarczy sformatowany pen, odpalasz forzę i wybierasz instalacje płyty dvd.
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
aha ...to po co wyzej pdoales te programy???
Czyli formatuje..wkladam 2 dvd do napedu i automatycznie sie bedzie instalowac na pendrivie czy jak?
 

Darcik

Użytkownik
Użytkownik
Bo myślę że tak powiem jtagiem, sam nie mam napędu w konsoli i w taki sposób instalowałem dodatki. (party buffalo i iso extract)

W twoim przypadku wystarczy pen sformatowany w konsoli i wybranie instalki dodatków z dvd2.
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
Ok wielkie dzieki..i bez problemu 2 dvd bede mial na pendrivie?
 

TigraTeam

Banned
tak
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Masz pendrive , wkładasz do konsoli. Wchodzisz w ustawienia>pamięć>wybierasz swojego pena i go formatujesz do działania z Xbox'em. Wszystko będzie pisać , co robić.
Później odpalasz tylko Forze z pierwszej płyty , na samym początku masz zakładkę ,,zainstaluj 2 DVD'' i naciskasz . Później dostaniesz komunikat , aby włożyć 2 płytę i tak też robisz. Potem to już prościzna.
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
jesczze takie glupie pytanie...
jak juz go sformatuje pod xboxa i bede mial 2 dvd na nim i pozniej bede chcial spowrotem zeby smigal na kompie ..to normalnie wkladam go do PC i formatuej jak zwykle nic wiecej??
czy trzeba to jakos inaczej robic zeby bylo jak wczesniej
 

Lusus

Użytkownik
Użytkownik
Normalnie formatujesz i dziala.
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
i za kazdym razem przed uzyciem do xboxa zeby cos wgrac musze go tak formatowac w konsoli tak?
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Ale jak formatujesz , to zdajesz sobie sprawę z tego , że wszystko z pena zostanie usunięte? W Xboksie masz opcje , aby przydzielić ilość miejsca , więc mając pena 4 GB , możesz dla Xboxa dać 3GB i reszta zostanie normalnie dla pc.
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
zdaje sobie sprawe..wiec konkretnie mzoe mi ktos napsiac ile potrzebuje miejsca zrobic na 2 dvd?? mam pena 8 giga
Hm skonfigurowalem go ( sformatowalem ) i psize mi w xboxie tak pojemnsoc 7,1 giga wolna rpzestrzen 7 giga... ale jak teraz ustawic ile ma isc pod xboxa?? nie ma tam podzialu..byl przed formatowaniem ale teraz juz nie ma
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
No właśnie , jest tylko przed formatowaniem. Wejdź w X360 w ustawienia>pamięć>najedź na pena i wciśnij Y , będzie chyba opcja usuń urządzenie magazynujące i zrób od nowa z przydziałem.
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
juz to ogarnolem...
ostatnie pytanie..
Ile miejsca zostawic pod 2 dvd Forzy 4..
 

SIEDZE

Banned
Darcik, z łaski swojej, mozesz to jakoś przejrzyście napisać ? bo mi by sie to przydalo, szkoda verbatima w sumie na dvd2... tylko ze tak pomieszales ze juz nie rozumiem ;]
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Ja nie mogę tego potwierdzić , ale ktoś pisał , że 3GB wystarczy. Pamiętaj , że instalując auta z drugiej płyty będziesz miał wybór , które mają zostać zainstalowane np. europejskie , amerykańskie , japońskie lub tylko z trybu autovista , poradzisz sobie.
 

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
poradze sobie to napewno;)
chciale tylko wiedziec ile miejsca konkretnie sobie zostawic;)
 

SIEDZE

Banned
Jak sobie poradzisz i bedzie dzialalo to napisz co i jak zrobiles .
 

Do góry Bottom