Forza 4 360 Game Patcher

Gorgo90

Świeżak
Świeżak
Witam!
Mam przeróbkę 1.91 , i chciałbym pograć w Forze 4. Słyszałem że można bardzo łatwo zmienić wave gry na mniejszy programem 360 Game Patcher. Problem w tym, że program nie wykrywa tej gry , czy istnieje jakiś inny sposób "obniżenia" wave, lub co zrobić w programie 360 Game Patcher ? :)
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
wgrać sobie lt 2.0 i najnowszy dash. ogolnie problemy z ta grą są i tak .i nie wiadomo czy będzie lt nowe czy innego najlepiej poczekać lub kupić orginala.
 

Gorgo90

Świeżak
Świeżak
Dzięki, masz może link do jakiegoś tutoriala wgrywania najnowszego flasha? Szukam i nic.
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
zobacz jaką masz konsole jaki masz napęd jak nie umiesz tego zrobić sam oddać na serwis trzeba. i tak się musisz z lt wczymać bo sprawa forzy jest nie wyjaśniona jeszcze nawet przez c4eva i najlepiej u nich sledzić info na ten temat
 

Gorgo90

Świeżak
Świeżak
Tak wiem, ze z forza różne krzaki sie dzieją , a takie jedno ostatnie pytanie ogólnie tak co do tej aktualizacji przeróbki, czy potrzebuje jakiś dodatkowych sprzętów? Bo oglądałem parę filmików na yt i tam to robią poprzez jakieś chipy. xbox slim, Lite-on 0225 ;)
 

onix212

Użytkownik
Użytkownik
0225 to jest odrazu serwis sam tego nie zrobisz napewno . koszt od 100zl
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
metoda jest taka sama jak do każdego innego fw tylko jest potrzebny nowy JF
 

Gorgo90

Świeżak
Świeżak
Czyli domowymi sposobami nie dam rady?
 

MuchaPolska

Użytkownik
Użytkownik
Czyli domowymi sposobami nie dam rady?
Nie.
 

Do góry Bottom